Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Çok pis bilenmiş hocam. Belli^^

Yok ya bilenmek falan degil de yarın validenin ameliyatı var analiz falan yapamam bu gece biraz bakarım diye Samet hocama sordum valla sadece ili öğrensek yeter aslinda:)--

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Tam1Felaket benim yazdıklarımdan bu kişinin kötü niyetli birisi olduğunu ima ettiğimi nereden çıkardınız? Olay basit, umurunda olmayan yerde takılmayakcasın, çıkmış gitmişsin, tükürdüğünü yalayıp gelmeyeceksin. Biz kimseye nerede takıldığını sormuyoruz, hem bizim forumumuzda hemde diğer forumlarda takılan bir sürü üyemiz var, sorun edilen laflarda

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Al işte bir karaktersiz daha yöneticileri gibi geçinen egoist ergenin mesajını bırakıyorum buraya.

Altından beğenen karaktersizlerden birisi sitede hala aktif biri olan Justice nickli üye.Şimdi sen buna ne dersin ne söylersin bu karaktersizlik değil de ne? Bu namussuzluk değil de ne?İlgili kişi siteden atılmıştır.

• 25 kasım da üye olup Akdeniz sorumlusu olmuş :) burada da 2019 dan beri üye gözüküyor. Vay arkadaş ne günlere kaldık. Satan satana

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Tarantula isimli şahısın kirli çamaşırlarının ortaya çıkmasında bizimde katkımız olduysa ne mutlu. Böyle kişilere bu forumda yer olmamalı. Zira iki yüzlülük, yalancılık veya ümit tacirliği insana pek yakışan terimler değil. Bu platformun bu insanlara ihtiyacı yok.

• Forumda belki de 4. yılım, amatör olarak ilgim ise 12 yılı aşıyor. Buna rağmen bu forumda sadece belli yerlere yazma hakkım var. Kimseden birşey istemiyorum sadece hakeden hakettiğini verelim. Burada bu işi hakkıyla takip eden siteyi her zaman ziyaret edip birşeyler katmak isteyen benim gibi çok kişi olduğuna inanıyorum...

En çokta sahutt adlı üyeye aktardığım milyonluk hf puanlar koydu :(

• Forumda belki de 4. yılım, amatör olarak ilgim ise 12 yılı aşıyor. Buna rağmen bu forumda sadece belli yerlere yazma hakkım var. Kimseden birşey istemiyorum sadece hakeden hakettiğini verelim. Burada bu işi hakkıyla takip eden siteyi her zaman ziyaret edip birşeyler katmak isteyen benim gibi çok kişi olduğuna inanıyorum...

Katılıyorum hocam emektar rozeti olanlara hak tanınabilir mesela veya 5senelik üyelere veya belirli bir online kalma süresini aşanlara. Ben mesela hiç puanla cartla curtla işim olmaz burası milli piyango dairesi mi modellere bakmaya geliyoruz işimizin dışında bir de puanla mı uğraşalım. Çoluk çocuk sırf hava olsun diye platinium üyelik alıyor model sayfasında klişe lafları sıralıyor. 1 sayfa sinoptik varsa 2 sayfa boş gırgır okuyoruz hala da aynı durum mevcut yok efendim uçak indi kalktı gfs şöyle Ecmwf böyle bayrakları as bayrakları indir memlekete +16 girer miydi şöyleydi böyleydi...

• Furkan7878 çok sağol :) fakat hiç gerek yok cidden söylüyorum kalsın sende öyle takıntılarım veya puan biriktirme tarzı şeylerim yok. Sadece hf bardak almak isteyen üyelere yolluyorum öyle işte :)

Benim de yok o yüzden gönderdim lazım olur dursun kenarda platinium alıyorum sadece o da sene de 1 kere o puanı da yarışmalardan kazanıyoruz :)