Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ya bi de iç ege iç anadolu buralar aralık ve ocağı daha çok sever şubatta pek bir şey hatırlamıyorum ben ondan aceleciyim biraz sadece soğuk yeterli olmuyor bize ondan yağışlı varsayılan ayları maksimum verimle geçirmek istiyorum

• Benim mesai de yemek arası gençler yarım saate gelirim. Dövüşmeyin

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Yargıtay 19. Ceza Dairesi

Maske takmayana idari para cezası verilebilmesi için işlemin uygulandığı cadde ve ana arterlerde uyarı levhaları asılmalı, polisçe düzenlenen tutanak valilikçe onaylanmalıdır.

Esas No: 2020/4354

Karar No: 2020/14250

Karar Tarihi: 09.11.2020

• Abi adam radar cezası kesiyor. Tabela yok diyoruz. Tabela koyarken çektikleri videoyu gösteriyor. Koyduğu tabela kamyon rüzgarı ile uçmuş. Sonuç : ceza ödeniyor.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Maske cezası alan pekçok kişinin mahkemeye başvurup cezayı iptal ettirdiğini duymuştum hocam

• Maske cezası alan pekçok kişinin mahkemeye başvurup cezayı iptal ettirdiğini duymuştum hocam

Daha kötü oldu şimdi. Eşek kadar tabela asacaklar. Para cezasını da artıracaklar. Haydi bakalım devlet mi büyük vatandaş mı :)

• Daha kötü oldu şimdi. Eşek kadar tabela asacaklar. Para cezasını da artıracaklar. Haydi bakalım devlet mi büyük vatandaş mı :)

Aslında MOBESE kamerası ve drone kamera kayıtlarına bakacaksın direk evine göndereceksin cezayı.Sonuçta eşkali belli

• saçma bir karar olmuş. devlet kendi içinde çelişiyor resmen. bu maske takmamaya teşvik etmektir.

devlet her vatandaşın başına polis dikemez. hadi ana caddelere vs tabele koydu diyelim, ya ara sokaklar nolacak?

• saçma bir karar olmuş. devlet kendi içinde çelişiyor resmen. bu maske takmamaya teşvik etmektir.

devlet her vatandaşın başına polis dikemez. hadi ana caddelere vs tabele koydu diyelim, ya ara sokaklar nolacak?

Devletin kendi içinde çelişmesinden ziyade maske kuralını koyanların başlangıçta bunları hesaplaması gerekirdi.

• Bizim insanımız da gereksiz bir özgüven var. Hakkını ara kimseye kendini ezdirme ama bizim insanımız devlete kafa tutmayı marjinallik sayıyor. Kaç kere şahit oldum polisle tatlı dille konuşan insanlara polis ceza kesmedi. Uyardı sadece. Hele kameralar önünde bir artist oluyor bizim insanımız holivuud yıldızı halt etmiş yanında. Bakalım şimdi nasıl kaçacaklar cezadan

• biz art niyetliyiz. yollarda radar uygulamasi icin tabela koyulmasi bile sacma. hiz siniri 90 olan yolda basiyor 130 tabeleyi görünce iniyor 90 kmye. radari gecer gecmez abanıyor yine gaza. ne anladim ben bu uygulamadan.

hazırlık yapılsın diye gelmeden önce haber veren müfettişler gibi.