Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • sezonumuz hayırlı olsun. hepimize fakat özellikle kışcılara hitab eden bir kış teminni ediyorum Allahtan. soğuk, karlı fakat afetsiz. mutlu kışlar.

• Tam 7 saattir elektrik kesik. Soran olursa uzay çağındayız

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Tam 7 saattir elektrik kesik. Soran olursa uzay çağındayız

oğlum sizede yaranılmıyor, ışık olmadan görebilme yeteneğini, sesleri daha iyi duyabilme yeteneğini geliştirmeniz için yapılıyor bunlar sende başka şeyler arıyorsun hahahaha:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• oğlum sizede yaranılmıyor, ışık olmadan görebilme yeteneğini, sesleri daha iyi duyabilme yeteneğini geliştirmeniz için yapılıyor bunlar sende başka şeyler arıyorsun hahahaha:)

Ya abi 4 farklı kişi Sepaşı aradık dördümüze de farklı yalan söylediler. :) saat 1 oldu hala elektrik gelecek. Adamların tavuk çiftliğinde 50 bin hayvanı var. Telef oldu hepsi

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Şimdi size bir şey yazacam inanmayacaksınız. Elektrik kesik. Telefonlar çekmiyor ama İnternet var. 4.5 G ile İnternete girebiliyoruz ama telefon açtığım kişiye ulaşamıyoruz.

• Balıkesir'de Kula'dan aldım ben onlardan 20 tane 7 tane fire verdim geri kalanını köy tavuğu gibi meraya saldım halen yaşayıp kendini köy tavuğu sanan var içlerinde :hfyeni (18):

KÖY tavuğu bak. Ben marketten hayatta tavuk almam. Kimseye de tavsiye etmem. Biliyorum nasıl yetiştiklerini. Hormonlu yem hormonlu ilaç. 45 günde tavuk büyür mü lan hiç. Köy tavuğu candır. Sal çayıra börtü böcek yesin. Hem eti hem yumurtası doğal

• KÖY tavuğu bak. Ben marketten hayatta tavuk almam. Kimseye de tavsiye etmem. Biliyorum nasıl yetiştiklerini. Hormonlu yem hormonlu ilaç. 45 günde tavuk büyür mü lan hiç. Köy tavuğu candır. Sal çayıra börtü böcek yesin. Hem eti hem yumurtası doğal

Kesinlikle öyle abi merak sardım 3 senedir bahçede kümes kurulu marketten ne yumurta alırım ne tavuk.Yazdan gurk basarım 20-30 yumurta kışa kadar yetişirler güzelleri bırakır geri kalanını keser yeriz.Koca güveçte pirinçli yahnisi çok güzel olur.

Son zamanlarda anaç ördek kaz hindi de aldım hindiler yılbaşına fırında tabi :hfyeni (18):

• Günaydın HF iyi sabahlar herkese işlerinizde bol kazançlar diliyorum.

2020'yi bu ay ile bitiriyoruz. Şüphesiz ki hepimiz için felaket bir yıl oldu ve bütün hayatımız değişti İnşallah bu ay ile birlikte yeni başlangıçların yolu açılır Allah'ın izniyle.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Günaydın HF ailesi. Hayırlı sabahlar herkese... Geldik Aralık ayına tekrardan, 2020 bitmek üzere zaman çok hızlı su gibi akıp gidiyor. Değerini her zaman bilmek lazım. Hayırlı bir ay olur inşallah...

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk