Doğu Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • tüm bölgedaşlarıma hayırlı seneler dilerim iyisiyle kötüsüyle biryılıdaha geride bırkmak üzereyiz rabbim bizleri daha nice senelere ulaştırsın yeni yılınız kutlu olsun😊😊

Teşekkürler abi, seninde yeni yılın kutlu olsun, tüm bölgedaşlarımızın yeni yılını kutlarım.

Bugün fındık bahçesinde az kalsın yılan sokuyordu beni, rabbim tez zamanda mevsime göre havaları nasip eylesin bize, yoksa halimiz harap.

• Teşekkürler abi, seninde yeni yılın kutlu olsun, tüm bölgedaşlarımızın yeni yılını kutlarım.

Bugün fındık bahçesinde az kalsın yılan sokuyordu beni, rabbim tez zamanda mevsime göre havaları nasip eylesin bize, yoksa halimiz harap.

Valla tayfun ben buyaşıma geldim ilk defa aralık ayında bukadar sıcak hava gördüm resmen mayıs ayını yaşıyoruz rabbim sonumuzu hayreylesin.buarada sanada geçmiş olsun ucuz atlatmışsın.umarım enkısa zamanda özlediğimiz o kış havalarına kavuşuruz 😊

• Teşekkürler abi, seninde yeni yılın kutlu olsun, tüm bölgedaşlarımızın yeni yılını kutlarım.

Çok geçmiş olsun

• En sinir olduğum, kafkaslara değip oradan kavis alıp geçip gidiyor sinir bozucu, kafkasyadan delse gelse büyük top ülkeyi komple kara doyursa yer altı suları kuraklığa çare için muhakkak sağlam kar yağışı olmalı

• Snow28 merak etme sistemin merkezi dahabelli olmadığından değişecektir daha çoook takla atar.lakin şubir gerçekki bu tarihlerde tambir kış havası yaşanacak.keza aralık ortalarında biz ocak ayı ortalarına doğru -14 -15 leri görürseniz hiçşaşırmayın derken bazıları kışı bitirmişti 😊😊

• Berkay34  2021EfsanesiGeliyor şaşırma ifadesi atmışsınız yanlış anlamayın balkanlardan inen sistem sadece batı bölgeleri etkiliyor ama karadeniz üzerinden inerse ülke sistemi olur o yüzden öyle yazdım yanlış anlamayın lütfen...

Ben beğeni atacam diye yanlışıkken şaşırma ifadesi atmışım. :grinning_face_with_sweat: Bazen mobilde böyle sorun oluyor. :grinning_face_with_smiling_eyes: Düzelttim.

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

Einmal editiert, zuletzt von Berkay34 ()

• Snow28 merak etme sistemin merkezi dahabelli olmadığından değişecektir daha çoook takla atar.lakin şubir gerçekki bu tarihlerde tambir kış havası yaşanacak.keza aralık ortalarında biz ocak ayı ortalarına doğru -14 -15 leri görürseniz hiçşaşırmayın derken bazıları kışı bitirmişti 😊😊

Abi daha aralığın 20 sinde modellerin tamamı ve bütün meteorolojik veriler bize yaz havası öngörürken, hatta bazı sosyal medya uzmanları Ocak ayını gömüp, hele hele Doğu Karadeniz'in hiç şansı yok derken habu fukara 6-10 Ocakta bu işler değişecek diye kendini yaktı. Bi tebrik yok mu kardeşinize^^

• Abi daha aralığın 20 sinde modellerin tamamı ve bütün meteorolojik veriler bize yaz havası öngörürken, hatta bazı sosyal medya uzmanları Ocak ayını gömüp, hele hele Doğu Karadeniz'in hiç şansı yok derken habu fukara 6-10 Ocakta bu işler değişecek diye kendini yaktı. Bi tebrik yok mu kardeşinize^^

Tayfun hocam her daim takipteyiz arkana bakma bizi görürsün😂

• öncelikle herkese yeni yılda bol şanslar diliyorum. Sadece şans dilememin nedenini de şöyle açıklayayım bugün bir büyüğüm aramızda geçen sohbette şöyle dedi kimseye sağlık mutluluk zenginlik dileme eğer bunlar çözüm olsaydı titanik battığında herkes kurtulurdu titaniktekiler mutluydu sağlıklıydı zengindi ama sadece şanslı olanlar kurtuldu herkese bol şanslar

Einmal editiert, zuletzt von Orasa ()