­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Ben anlamadim. Adamlar memleketine gelmesinlermi. Senin ulkende is olmadigi icin oraya gittiler. Zamaninda darbe yapmaktan baska bir ise yaramayan yonetimler askerler yuzunden. Gelsinlerki ulkeye doviz gelsin.

Memlekete gelsinler tabi en az─▒ndan paralar─▒n─▒ burda harcasinlar ama benim s├Âylemek istedi─čim oraya gidip yok Turkiye soyle g├╝zel boyle g├╝zel demeyi biliyorlar gelsinler burada yasasinlar o zaman ekonomik anlamda konu┼čuyorum ├╝lkemiz cennet gibi bir yer orasi ayr─▒ bir sey bir de orada ya┼čay─▒p oy kullanmay─▒ da iyi biliyorlar buna da kar┼č─▒y─▒m,s├Âylediklerim ki┼čiler her gurbetci vatandasimiz i├žin degil yanl─▒┼č anlasilmasin..

• turkiye cok guzel ama hayat sartlarindan dolayi baska bir ulkede calisip yasamak ve de oy kullanmak kadarda dogal bir sey olamaz..kimsenin hayatini bilemeyiz..

• Ben anlamadim. Adamlar memleketine gelmesinlermi. Senin ulkende is olmadigi icin oraya gittiler. Zamaninda darbe yapmaktan baska bir ise yaramayan yonetimler askerler yuzunden. Gelsinlerki ulkeye doviz gelsin.

Almanc─▒'n─▒n d├Âviz getirmesi i├žin zahmet edip buraya gelmesine gerek yok. Orada faiz negatifken d├╝ne kadar burada euro'ya %4-5 faiz veriyorduk. Hangisi ├╝lkesine g├╝venip de paras─▒n─▒ getirdi buradaki bankaya yat─▒rd─▒?

• 49.90'a AKYEL marka al─▒yorum.Kaliteli baya.Ultrasonik diki┼č+3 kat+telli

Son zamanlarda ald─▒─č─▒m maskelerde k├Ât├╝ kokular geliyor. Kokmayan maske bulmak zorla┼čt─▒.

E─čer bu dedi─činde koku yoksa net'ten sipari┼č verece─čim.

Not: 39,90 TL 'ye d├╝┼čm├╝┼č 50'lik paket.

• Son zamanlarda ald─▒─č─▒m maskelerde k├Ât├╝ kokular geliyor. Kokmayan maske bulmak zorla┼čt─▒.

E─čer bu dedi─činde koku yoksa net'ten sipari┼č verece─čim.

Not: 39,90 TL 'ye d├╝┼čm├╝┼č 50'lik paket.

├ťr├╝n├╝n sahtesi ├žok fazla var piyasada ben gittigidiyordan alm─▒┼čt─▒m dikkat edin.Benim ald─▒─č─▒m maskelerde koku yok hocam

• Al─▒nt─▒

─░lk kez 2003 y─▒l─▒nda ├çinÔÇÖde tespit edilen SARSÔÇÖ─▒n misk kedilerinden insanlara ge├žen bir koronavir├╝sten kaynakland─▒─č─▒ biliniyor. WHOÔÇÖnun a├ž─▒klad─▒─č─▒ verilere g├Âre 1 Kas─▒m 2002 ile 31 Temmuz 2003 tarihleri aras─▒nda toplam 8 bin 96 vaka g├Âr├╝l├╝rken bu vakalar─▒n 774ÔÇÖ├╝ ├Âl├╝mle sonu├žland─▒.

Tarihlere bakt─▒─č─▒m─▒zda covid-19 hemen hemen ayn─▒ seyirde. ─░n┼čallah bizde de vir├╝s temmuzda biter :)