­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• ─░ngiltere Ba┼čbakan─▒ Boris Johson'─▒n 9 May─▒s Pazar g├╝n├╝ ulusa seslenerek soka─ča ├ž─▒kma k─▒s─▒tlamalar─▒n─▒n gev┼četilmesine y├Ânelik yol haritas─▒n─▒ a├ž─▒k┼čamas─▒ bekleniyor. ├ťlkede ilkokullar 1 Haziran'da a├ž─▒l─▒cak.

G├╝nl├╝k 4-6 bin aras─▒ vaka bildiriyorlar, bunlar kafay─▒ s─▒y─▒rm─▒┼č.

s├╝r├╝ ba─č─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ deneyen ba┼čbakandan ne beklersin. S├╝r├╝ ba─č─▒┼č─▒kl─▒n─▒ deneyen di─čer ├╝lke brezilya ├žok k├Ât├╝ patlayacak gibi duruyor.

• s├╝r├╝ ba─č─▒┼č─▒kl─▒─č─▒ deneyen ba┼čbakandan ne beklersin. S├╝r├╝ ba─č─▒┼č─▒kl─▒n─▒ deneyen di─čer ├╝lke brezilya ├žok k├Ât├╝ patlayacak gibi duruyor.

Brezilya ├žok k├Ât├╝ ilerliyor ┼čuan evet de ingilterenin ┼ču say─▒larla ilkokulu a├žmas─▒ felan ingiltereyi bat─▒r─▒cak

• Ger├žek ama├žlar─▒n─▒ merak ediyorum ben cidden . K├Ât├╝ niyetli olmak istemiyorum bu ├╝lkelere kar┼č─▒ . Ramazan m├╝barek ayda . Ama├ž nedir yani ? Herkesi hasta edip rahatlamak m─▒ ? T├╝m d├╝nyaya yaymak m─▒ ? Ekonomik y├Ânden e─čitim y├Ân├╝nden k├╝├ž├╝c├╝k ├žocuklar─▒ fakir fukaray─▒ b├Âyle ate┼če atmak niyedir ? Bir ├žaresi bulunmas─▒ laz─▒m art─▒k bu illet yok olsun gitsin in┼čallah Rabbim bizlere ac─▒s─▒n da kurtulal─▒m..

• TBMM Ba┼čkanvekili S├╝reyya Sadi Bilgi├ž, 18 Nisan itibariyle 6 personelde koronavir├╝s tespit edildi─čini a├ž─▒klad─▒.

• ├çin Harbin ┼čehrini karantinaya alm─▒┼č. 11 milyon n├╝fusu var. Zaten 1 haftad─▒r o sehirle ilgili bir ├žok video d├Ân├╝yordu ama net ve kesin bilgi yoktu, demek koronavirus ile ilgili ve art─▒k ├žin ger├žekten ┼čeffaf olmak zorunda d├╝nyaya.

• Do─ču Afrika ├╝lkesi Burundi'de koronavir├╝s salg─▒n─▒na ra─čmen iktidar partisi, hi├žbir hijyen ve sosyal mesafe ├Ânlemi almadan, on binlerce ki┼činin kat─▒ld─▒─č─▒ se├žim mitingi d├╝zenledi.

• Do─ču Afrika ├╝lkesi Burundi'de koronavir├╝s salg─▒n─▒na ra─čmen iktidar partisi, hi├žbir hijyen ve sosyal mesafe ├Ânlemi almadan, on binlerce ki┼činin kat─▒ld─▒─č─▒ se├žim mitingi d├╝zenledi.

bu tarz hareketlerin sonu h├╝sran, bence vir├╝s bunlar─▒ bunlarda vir├╝s├╝ seviyor ba┼čka a├ž─▒klamas─▒ yok

• Mitinge ait bir foto─čraf

d94d81ef5ef12022ea6417002.jpg

Ma┼čallah, vir├╝s elini ovu┼čturmu┼č.. ├çok yak─▒n zamanda Fransa ├Ârne─či varken bunlar─▒n olmas─▒ ├╝z├╝c├╝, yapacak bir┼čey yok ┼čimdiden ge├žmi┼č olsun..

• ─░zmir deki arkada┼člar payla┼čt─▒m─▒ bilmiyorum ama Mhp ─░zmir vekili Tamer Osmana─čao─člu'nun a├ž─▒klamas─▒na g├Âre 5400 toplam vaka 1600 aktif vaka 195 vefat say─▒m─▒z varm─▒┼č.─░l sa─čl─▒k m├╝d├╝rl├╝─č├╝nden ald─▒─č─▒ bilgi bu y├Ândeymi┼č.Burada yapt─▒─č─▒ r├Âportaj─▒n sonuna do─čru bahsi ge├žiyor.
    http://www.egedesonsoz.com/habÔÇŽaka-195-vefat-var/1035338

• Ma┼čallah, vir├╝s elini ovu┼čturmu┼č.. ├çok yak─▒n zamanda Fransa ├Ârne─či varken bunlar─▒n olmas─▒ ├╝z├╝c├╝, yapacak bir┼čey yok ┼čimdiden ge├žmi┼č olsun..

Fransa ya k─▒z─▒yordum a┼č─▒y─▒ afrikal─▒larda deneyecekler diye. Bence bunlarda denesinler.

• Ger├žek ama├žlar─▒n─▒ merak ediyorum ben cidden . K├Ât├╝ niyetli olmak istemiyorum bu ├╝lkelere kar┼č─▒ . Ramazan m├╝barek ayda . Ama├ž nedir yani ? Herkesi hasta edip rahatlamak m─▒ ? T├╝m d├╝nyaya yaymak m─▒ ? Ekonomik y├Ânden e─čitim y├Ân├╝nden k├╝├ž├╝c├╝k ├žocuklar─▒ fakir fukaray─▒ b├Âyle ate┼če atmak niyedir ? Bir ├žaresi bulunmas─▒ laz─▒m art─▒k bu illet yok olsun gitsin in┼čallah Rabbim bizlere ac─▒s─▒n da kurtulal─▒m..

Olen olsun kalan saglar bizimdir. Zaten ilaci yok. Totalde 50 bin kisi olecekse 100 bin kisi olsun bitirelim bu isi mantigi. Olenlerin agirlikli kismi emekli, uretmeyen hazir yiyen kesim. adamlar canimiza minnet diyor olabilir. Bilemiyorum altan.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. Orta Karadeniz Raporlar-Yorumlar 1.2k

• Interstellar
    2. Replies
      1.2k
      Views
      41k
      1.2k
    3. Gray Cities

1. Konu D─▒┼č─▒ [Genel Sohbet] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      44k
      1.4k
    3. Aykut53

1. Deprem Bildirim Konusu 10k

• Gray Cities
    2. Replies
      10k
      Views
      738k
      10k
    3. canbayrock

1. Oraj / Dolu Takip Konusu [2020] 1.4k

• Interstellar
    2. Replies
      1.4k
      Views
      166k
      1.4k
    3. So─čuk Cephe

1. Yabanc─▒ ├ťlkelerdeki Meteorolojik Hadiseler 4.6k

• Aytac
    2. Replies
      4.6k
      Views
      371k
      4.6k
    3. huseinskas

1. ┼×ahsi Tahminler ve Yorumlar (2020 Sonbahar─▒) 499

• Aytac
    2. Replies
      499
      Views
      43k
      499
    3. DoquKaradeniz28

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ┼×ahsi Tahminler ve Yorumlar (2020/2021 K─▒┼č─▒) 7

• Aytac
    2. Replies
      7
      Views
      171
      7
    3. Dubax123

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 8

• Samet
    2. Replies
      8
      Views
      274
      8
    3. berkay_tuku

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      253