­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Evde olmak kadar d─▒┼čarda olanlar─▒nda son derece titiz olmalar─▒ vede mesafeye uygun hareket etmeleri gerekir... bir ├žok fonksiyona ba─čl─▒ .. tek ba┼č─▒na hi├ž bir ├Ânlem hi├ž bir ┼čey ifade etmiyor... hepsine kar┼č─▒ itinal─▒ olmak zorunday─▒z..

• arkadaslar bakanin acikladigi veriler dogru ama yanliz veriler tegitli olmasi ve dogru olmasi acisindan bi gun geriden geliyor yani bugunku test ve veriler yarin verilecek bolgem adina bilgilerde aldim oldukca nifus cok fazla olmasada vaka bayagi yuksek nifusu cok istanbul izmir ankara gibi bolgelerdekiler lufen dikkatli olsun cok

• bug├╝n genel olarak buralar da sakindi bi 10-15 dk y├╝r├╝y├╝┼če ├ž─▒kay─▒m dedim hava kasvetliyken ba─čdat caddesi falan bombo┼čtu t├╝m d├╝kkanlar kapal─▒yd─▒ bildi─činiz terkedilmi┼č gibiydi ama ┼čuanda dua edin havalar b├Âyle devam etsin havalar 20-25 dereceye ula┼č─▒nca insanlar─▒ evde tutmak zorla┼čacakt─▒r.

D├╝┼čen bir ├ž─▒─čda hi├žbir kar tanesi kendisini olup bitenden sorumlu tutmaz

• Twitterda bu ankete kat─▒lal─▒m...

Yapt─▒rmak istedi─činiz ┼čey yasal de─čil hocam. Bunu yapanda yayanda cevaplayanda su├ž i┼člemi┼č olur.

• Yapt─▒rmak istedi─činiz ┼čey yasal de─čil hocam. Bunu yapanda yayanda cevaplayanda su├ž i┼člemi┼č olur.

Neden su├ž olaca─č─▒n─▒ a├ž─▒klarsan─▒z merak ettim?

• Neden su├ž olaca─č─▒n─▒ a├ž─▒klarsan─▒z merak ettim?

Yapt─▒─č─▒n yasal olsa bunu zaten gider istedi─čin hastahanedende ├Â─črenebilirsin. Benim karde┼čim komiser ben biliyorum bu i┼čleri hocam

• Hastahaneler s├Âylemez ki

Neden s├Âyleyemiyor hocam ├ž├╝nki yasal de─čil. Vali ├ž─▒k─▒p niye s├Âyleyemiyor veya belediye ba┼čkanlar─▒? Bu durum hakk─▒nda hangi anket ┼čirketleri anket yapabilir yasal de─čil.

• Yapt─▒─č─▒n yasal olsa bunu zaten gider istedi─čin hastahanedende ├Â─črenebilirsin. Benim karde┼čim komiser ben biliyorum bu i┼čleri hocam

Sorumun cevab─▒ bu de─čil ki...Su├žun maddesi kapsam─▒n─▒ a├ž─▒klarsan─▒z bir cevap olacak benim i├žin...

• There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...