­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• Hep Birlikte Alkisladik.Malatya Sessiz Kalmad─▒.Isl─▒k├ž─▒m─▒z Vard─▒ Bir tanede.Bug├╝n Kat─▒labildim Bende.Onlar Kalbimizde!!!

Bizim sokakta 3 4 ki┼či ─▒sl─▒k├ž─▒ vard─▒ neredeyse b├╝t├╝n mahalle alk─▒┼člad─▒ harikayd─▒ ke┼čke ├žekseydim videoya.

• Sakarya'da da baya sesler y├╝kseldi d├╝ne g├Âre araba kornalar─▒ ba─č─▒rmalar ─▒sl─▒klar alk─▒┼člar. Umar─▒m araba kornolar─▒ d├╝─č├╝n veya asker e─člentisi de─čildir. :hfyeni (25)::hfyeni (25)::hfyeni (25):

• Hem Soka─ča ├ž─▒k, piknik mangal yap. Sonrada ├ž─▒k balkona sa─čl─▒k ├žal─▒┼čanlar─▒na alk─▒┼č tut. Bu nas─▒l i┼čtir anlayan var m─▒ ?

• D├╝nya b├Âyle h─▒zl─▒ bula┼čan bir vir├╝s├╝ 100 bin ├Âl├╝m alt─▒ b─▒rak─▒p devam─▒nda a┼č─▒ ├ž─▒kararak yenebilirse bir dahaki Spanish Fluyu tokatlaya tokatlaya yener.

• OgeBe_03 Valla hocam videoyu sigara i├žerken izledim. ├çok korkutucu akci─čerlere b├Âyle zarar veren bir vir├╝s ve ├╝st├╝ne sigara, iyle┼čece─čin varsada ├žok ├žektirir.

Hocam g├Âr├╝yorsunuz durumu.─░n┼čaAllah b─▒rakman─▒z─▒ temenni ediyorum.Sigaran─▒n hem sa─čl─▒k hem maddi hem manevi hi├ž bir ┼čeye yarar─▒ yok.Allah ├╝lkemizi ve milletimizi korusun.

Nas─▒l ├Âks├╝rd├╝─č├╝n├╝ g├Âr├╝yorsunuz ya da nas─▒l nefes nefese kald─▒─č─▒n─▒.

• D├╝nya b├Âyle h─▒zl─▒ bula┼čan bir vir├╝s├╝ 100 bin ├Âl├╝m alt─▒ b─▒rak─▒p devam─▒nda a┼č─▒ ├ž─▒kararak yenebilirse bir dahaki Spanish Fluyu tokatlaya tokatlaya yener.

Bu yoruma ┼čapka ├ž─▒kar─▒l─▒r i┼čte

• Fransa 1,847 yeni koronavir├╝s vakas─▒ ve 112 yeni ├Âl├╝m bildirerek toplamda 14,459 vaka ve 562 ├Âl├╝m├╝ do─črulad─▒.

• yahu bu nedir ya? birde b├Âyle bir m├╝barek g├╝nde yaz─▒k ya