­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu

• ─░┼čte bu sebepten insanlara bu tip toplanmalara sebep verici ┼čeyler yap─▒lmamal─▒ onu diyorum ben.Ben seyircisiz oynat─▒yorum ┼čifreli de veriyorum ee insanlar kafeye gitmesin olur mu ├Âyle ┼čey.Ertele ligi kim dolduracak ondan sonra o kafeleri bakal─▒m.Ufak hesap pe┼činde ko┼čarsan bu tip kararlar normal hocam ufak hesap yap─▒yorlar.

Fransa ispanyada t├╝m kafe bar vs kapand─▒.Sadece market eczane banka benzinlikler a├ž─▒k olacak.Bizde de bu uygulama olacak yak─▒nda.Birka├ž ├Âl├╝m a├ž─▒kland─▒ktan sonra takke d├╝┼čecek sonras─▒ ertelenme falan kimsenin umrunda olmayacak...

• umreden d├Ânenler

okullar─▒ tatil olan ├žocuklar─▒n sokaklarda gezmesi

seyircisiz oynanacak ma├ž─▒ kahvede izlemek

karantina izalasyon ka├ž─▒n─▒lmazd─▒r bence

• ­č笭čçŞ ─░spanya La Liga ekibi Valencia, resmi sitesinden yapt─▒─č─▒ a├ž─▒klamayla oyuncular ve teknik ekipten toplam 5 ki┼čide Koronavir├╝s tespit edildi─čini a├ž─▒klad─▒!

• Fener ma├ž─▒n─▒ izledi─čim kafeye gittim ak┼čam i├žin yer var m─▒ dedim yakla┼č─▒k 50 ki┼čilik bo┼č yer var dedi ama dolacak diyor.Hani ma├ž ┼čifresiz olacakt─▒ hani insanlar─▒ bir yere gitmeyecekti.Ma├žlar ertelensin denildi─činde bundan bahsedildi i┼čte.Ak┼čam en az 500 ki┼či ├╝st ├╝ste ma├ž izleyecek buyur burdan yak.Madem bu i┼č b├Âyle olacakt─▒ ma├ž niye seyircisiz?Madem seyircisiz hani ┼čifresiz verilecekti kafeler dolmayacakt─▒ ne oldu.Tutars─▒zl─▒k had safada avrupa olma yolunda ilerliyoruz emin ad─▒mlarla.

─░mza.:/:/:/

• Tabiki bir de hen├╝z daha fazla konu┼čulmayan ekonomik ├ž├Âk├╝nt├╝n├╝n etkileri bu salg─▒n─▒n sonras─▒nda vuracak bizi.Hani daha k├Ât├╝ g├╝nlerimiz olacak esprisi ger├žek olacak o y├╝zden tasarruf moduna girmenizi ┼čimdiden sal─▒k veririm...

• Ankara Valisi Vasip ┼×ahin:┼×u ana kadar semptom belirlenen ki┼či say─▒s─▒ 5.Bu ki┼čiler Zekai Tahir Burak,Kad─▒n Hastal─▒klar─▒ E─čitim ve Hastanesi'ne nakledildi.

Vaka say─▒s─▒ 11 e y├╝kseldi.

• Ankara Valisi Vasip ┼×ahin:┼×u ana kadar semptom belirlenen ki┼či say─▒s─▒ 5.Bu ki┼čiler Zekai Tahir Burak,Kad─▒n Hastal─▒klar─▒ E─čitim ve Hastanesi'ne nakledildi.

Vaka say─▒s─▒ 11 e y├╝kseldi.

Hay─▒r vaka say─▒s─▒ 6 h├ól├ó. Bu 5 ki┼čide semptomlar oldu─ču i├žin hastaneye nakledilip test yap─▒ld─▒. Test sonu├žlar─▒ yar─▒na kadar ├ž─▒kar.

What's Happening in the Forum?

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. ­čÜĹ Koronavir├╝s (Covid-19) Bildirim Konusu 23k

• Fease
    2. Replies
      23k
      Views
      1.8M
      23k
    3. Al1han

1. ─░stanbul ├ľzel Raporlar-Yorumlar 3.7k

• Vintersaga
    2. Replies
      3.7k
      Views
      297k
      3.7k
    3. Berkay34

1. GFS-ECMWF-UKMO Yorumlamalar─▒ (Nisan-May─▒s-Haziran-Temmuz-A─čustos-Eyl├╝l-Ekim-Kas─▒m 2020) 445

• Samet
    2. Replies
      445
      Views
      51k
      445
    3. Interstellar

1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 14 (26.09.2020) Genel Yorumlama 264

• Samet
    2. Replies
      264
      Views
      3.9k
      264
    3. Samet

1. Veri Payla┼č─▒m ve De─čerlendirme Merkezi 5.1k

• Interstellar
    2. Replies
      5.1k
      Views
      543k
      5.1k
    3. OnuR

1. Ankara ├ľzel Raporlar - Yorumlar 6.1k

• KarTutkusu03
    2. Replies
      6.1k
      Views
      397k
      6.1k
    3. GOJIRA

En ├çok ─░fade G├Ânderilenler

1. Topic
    2. Replies
    3. Last Reply
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020)

• Samet
    2. Replies
      0
      Views
      90
    1. HF 2020 Yaz Ligi Yar─▒┼čmas─▒ 15 (03.10.2020) Genel Yorumlama 1

• Samet
    2. Replies
      1
      Views
      78
      1