İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Hiç mi inancınız yok gerçekten garip geliyor bana konu da kimse yok model konusunda da yok.Daha önce konuşuldu 23 sistemi derin alçak basınçla karayelli gelebilir diye verdi işte 23 akşam ile 24 akşamı arasında.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Hiç mi inancınız yok gerçekten garip geliyor bana konu da kimse yok model konusunda da yok.Daha önce konuşuldu 23 sistemi derin alçak basınçla karayelli gelebilir diye verdi işte 23 akşam ile 24 akşamı arasında.

İnancımız tam hocam. Biz bitti demeden bu kış bitmez, bitmemeli ve bitmeyecekte.

O sene bu sene inşallah.

• En son bu yorumlarınızı 6-9 şubat sisteminde okumuştum.

Totem sayıyorum bunu

Valla hocam 5-9 Şubat sistemini yaklaşık 17 -18 gün önceden kendim bazı veriler bazında bunlar dan bazıları eps naefsdir vesair tahmin yapmıştım şahsi tahminler konusunda duruyor çok istemiştim gelmesini hatta gelirse kışı Mart ilk haftasına kadar bitirmem demiştim tahmin yaptıkdan yaklaşık 3-4 gün sonra veriler değişmişti ve ayrıca endekslerde aşırı pozitife çıkmıştı ama sistem yamuk yapmadı şükür geldi bize pek yaramasada neticede ülkemiz nasiplendi dediğimin arkasındayım. Mart ilk haftası bitimine kadar birşey olabilir ama sonrası için açıkcası kar olasılığı heleki son yaşanan kötü Şubat ve Mart aylarından sonra bana göre %20dir. Hayırlısı artık hayal kırıklığı olduğu için son sistemden ister istemez insan umudunu kesiyor heleki modellerde birşey göstermiyorken elden ne gelir. 6-7 gün daha takip edicem modelleri Şubat son günleri ve Mart ilk hafta için.

• Şubat ayının ortasında salınım kuvvetinin daha bu menzilde bile -5/-6 olduğu, toplam yağışın sistemde 3-5 mm'i geçmediği ve henüz 200h'de olan bir görüntü neden heyecanlandırsın?

There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change...

• Şubat ayının ortasında salınım kuvvetinin daha bu menzilde bile -5/-6 olduğu, toplam yağışın sistemde 3-5 mm'i geçmediği ve henüz 200h'de olan bir görüntü neden heyecanlandırsın?

niye oyle diyorsun 87 kisi gelebilir yetmez nisan 15 e kadar diz boyu kar dusebilir istanbula;)

Kırıntı geleceğine bahar gelsin daha iyi ya sıcak ya efsane 1 metre kar