İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Bünyamin’i takip eden var demek ki ben kaale almıyorum şahsım adına o yüzden onun bunun dediğinin önemi yok beni bu sitenin yorumcuları bağlıyor

Gecen sistemden oncede kisi bitirenler kar yokcular icin tokat gibi guncellemeler gelecek demistik. Yine aynisi olacak.

• Krall senin hfci olduğunu biliyordum.Bunları Facebook a atarsan kitlesi anlamakta güçlük çeker anca senin moralini bozarlar. Çalışmalarının takipçisiyim devam et lütfen :gun_bandana:

• Bu senenin trendi galiba Ülkemizin batısına Azor baskısı olacak gibi. Sistem geldiğinde Azor hemen üstümüze yatıyor gibi İzlanda baskısı çok fazla . Yine böyle bir sistem gelmez inşallah bunu da kaciririz ülkemizin doğusuna

Bu senenin trendi demeyelim bunun basinc alanlarinin dizilimiyle alakasi var, yeri gelir azor izlandaya set olur efsane sinoptik gorebiliriz, aslinda trendten cok pozitiff endeks sonuclari bunlar, kis oncesinde ne resmi kurumlar ne on tahmin yapan cogu hava ilgilisi pozitif endeks olacagini ongoremedi.Hatta negatif endeks bekleyenler cogunluktaydi ama atmosfer bu bildigini okuyor..

• Bu senenin trendi demeyelim bunun basinc alanlarinin dizilimiyle alakasi var, yeri gelir azor izlandaya set olur efsane sinoptik gorebiliriz, aslinda trendten cok pozitiff endeks sonuclari bunlar, kis oncesinde ne resmi kurumlar ne on tahmin yapan cogu hava ilgilisi pozitif endeks olacagini ongoremedi.Hatta negatif endeks bekleyenler cogunluktaydi ama atmosfer bu bildigini okuyor..

Ben bu forumda çoğu kişi bekliyor diye biliyordum. Tüm modeller de o yöndeydi.

• Diyagram senaryoları (850 hPa için), 192 h den 384 h ye kadar , batı bölgelerde çok dağılırken, doğu bölgelerde nerdeyse ana senaryo ile beraber gitmekte, bunun belli bir sebebi varmı ?

• lodoslu havalarda nedendir bilmem , içim daralıyor, bunalıyorum . gri gökyüzü , rüzgarın çatılardan , ağaçlardan çıkarttığı kötü sesler. bir tek beni mi rahatsız ediyor diye düşünürüm hep. 365 gün poyraz olsa daha hoş sanki.