İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • buralar bayaa sessizleşmiş 😂😂

Merhaba ben Onurcan Aydın 27 yaşındayım fiziksel engelliyim açık lise mezunuyum yılardır hava forumda model takibi yapıyorum.

• 10 derece olmuşuz bile, bahar gecesi kıvmında, bu sıcak gece de kombi yakılması cari açığı artırmaktan başka bir şey değil. Tahminlerden sıcak geçecek birkaç gün olacak gibi. Belki de Lodos kar toplar 'İstanbula özel `....

Korkma kışın kışından

Kork April' in beşinden

Öküzü ayırır Eşinden...

Daha bahara çoook var, hayırlısı

• Bu senenin trendi galiba Ülkemizin batısına Azor baskısı olacak gibi. Sistem geldiğinde Azor hemen üstümüze yatıyor gibi İzlanda baskısı çok fazla . Yine böyle bir sistem gelmez inşallah bunu da kaciririz ülkemizin doğusuna

• Bu senenin trendi galiba Ülkemizin batısına Azor baskısı olacak gibi

Ön tahmin ve resmi tahminler açıklanmadan kendi adıma yine bu konuda belirtmiştim yüksek etkisi batının kışını zayıflatıp sistem ömrünü azaltacak diye.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Bünyamin’i takip eden var demek ki ben kaale almıyorum şahsım adına o yüzden onun bunun dediğinin önemi yok beni bu sitenin yorumcuları bağlıyor

Gecen sistemden oncede kisi bitirenler kar yokcular icin tokat gibi guncellemeler gelecek demistik. Yine aynisi olacak.

• Krall senin hfci olduğunu biliyordum.Bunları Facebook a atarsan kitlesi anlamakta güçlük çeker anca senin moralini bozarlar. Çalışmalarının takipçisiyim devam et lütfen :gun_bandana:

• Bu senenin trendi galiba Ülkemizin batısına Azor baskısı olacak gibi. Sistem geldiğinde Azor hemen üstümüze yatıyor gibi İzlanda baskısı çok fazla . Yine böyle bir sistem gelmez inşallah bunu da kaciririz ülkemizin doğusuna

Bu senenin trendi demeyelim bunun basinc alanlarinin dizilimiyle alakasi var, yeri gelir azor izlandaya set olur efsane sinoptik gorebiliriz, aslinda trendten cok pozitiff endeks sonuclari bunlar, kis oncesinde ne resmi kurumlar ne on tahmin yapan cogu hava ilgilisi pozitif endeks olacagini ongoremedi.Hatta negatif endeks bekleyenler cogunluktaydi ama atmosfer bu bildigini okuyor..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu senenin trendi demeyelim bunun basinc alanlarinin dizilimiyle alakasi var, yeri gelir azor izlandaya set olur efsane sinoptik gorebiliriz, aslinda trendten cok pozitiff endeks sonuclari bunlar, kis oncesinde ne resmi kurumlar ne on tahmin yapan cogu hava ilgilisi pozitif endeks olacagini ongoremedi.Hatta negatif endeks bekleyenler cogunluktaydi ama atmosfer bu bildigini okuyor..

Ben bu forumda çoğu kişi bekliyor diye biliyordum. Tüm modeller de o yöndeydi.