Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Delmece yaylasındaydım bu gün:smiling_face:. Hava çok güzeldi. Güneşin en sıcak olduğu anlarda bile 20-23 dereceyi geçmedi. Sürekli esiyordu sanki klima gibi. Tabi aşağıya indiğimde yine 27 lere çıktı.:beaming_face_with_smiling_eyes:

Hey yavrum be şu atın güzelliğine bakın.:grinning_face:

Ormanın derinliklerinden bir kare, şuraya iki ağaca hamak bağlayıp gün boyu kuşların sesini dinlemek var.:evergreen_tree::dove::smiling_face:

Yolda giderken bir ineğe de rastladım. Tam sağılmalık.:cow_face: Maşallah...

Yol dönüşü aşağıya inerken güzel bir manzara.:smiling_face_with_smiling_eyes:

caa8606ad51945.jpg

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• @4 Şubat hocam nerdesin sıcaklar mı çarptı:) Bugün bursa hiç esmedi ya şuanda olduğum yerde ter içindeyim..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Hocam her daim buralardayım. Ama z kuşağı ile çatışmak istemediğim için az yazıyorum. Anlık yaşıyorlar sosyal medyada ne servis edilirse ona göre tepki veriyorlar. Ayrıştırıcı politikalar içinde kaldıklarının çoğu zaman farkında değiller maalesef...

Basra son atakları bence bu kadarını belki 1 kere daha yaşarız sonrası rahatız inşallah...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

Einmal editiert, zuletzt von 4 Şubat ()

• Hocam her daim buralardayım. Ama z kuşağı ile çatışmak istemediğim için az yazıyorum. Anlık yaşıyorlar sosyal medyada ne servis edilirse ona göre tepki veriyorlar. Ayrıştırıcı politikalar içinde kaldıklarının çoğu zaman farkında değiller maalesef...

Basra son atakları bence bu kadarını belki 1 kere daha yaşarız sonrası rahatız inşallah...

Ufukta Marmaraya yeşil top bekliyormusun hocam özellikle 15-25 arası :)-- Bize acil aksiyon yağış lazım bukadar uzun aradan sonra.

Altına imza atarım, sen boşver hocam bak bende umursamamaya çalışıyorum, hoş sohbete devam:)

Valla hocam artık bayılacağım ama şöyle diyeyim benim saçlar biraz seyreldi kafama gebze'de biraz güneş gelse başım çok ağrırdı. Burada işe giderken ve çıkarken sürekli güneş altındayım başım ağrımıyor:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Bende kendi adıma artık hava ile alakalı olmayan tüm konulara kilit vurarak(bakmayarak) bunu çözmeye çalısıyorum hocam

ALAYINA İSYAN OLSUN,BURSAMIZA YEMİN OLSUN,

AMATÖRE DÜŞSEN BİLE ,TERKEDENLER KAHPE OLSUN 🐊

• Valla hocam artık bayılacağım ama şöyle diyeyim benim saçlar biraz seyreldi kafama gebze'de biraz güneş gelse başım çok ağrırdı. Burada işe giderken ve çıkarken sürekli güneş altındayım başım ağrımıyor:)

Hocam konu dışı olacak ama saçlar için bıttım sabunu şiddetle tavsiye ederim.Ben baya faydasını gördüm.:)--

• Hocam konu dışı olacak ama saçlar için bıttım sabunu şiddetle tavsiye ederim.Ben baya faydasını gördüm.:)--

yahu ne konu dışı Oğuz ayıpsın kokoreç muhabbeti dönüyor bıttım mı dönmeyecek:) saolasın ya çok duydum ama nasip olmadı, ama aklımda :)

• yahu ne konu dışı Oğuz ayıpsın kokoreç muhabbeti dönüyor bıttım mı dönmeyecek:) saolasın ya çok duydum ama nasip olmadı, ama aklımda :)

Olmaz ben bölge konumda bittim muhabbeti istemem :D2 Şaka bir yana genç yaşımda benimde saçlarım acayip dökülmeye başladı sarımsak şampuanı kullanıyorum şu sıralar

• Bıttımcılar buraya "KELESON" gibi olmasın sonumuz:D

• Saç dökülmesini ve seyrekliği azaltmanın yolunu çok biliyorum ama işte biraz uğraş gerekiyor :) saç bakımı için bemiks bepanthen evigen bu 3 tane ilacı alıyorsunuz(pandemiden önce hepsi 20 tl tutuyordu ve 5 kere kullanabiliyorsunuz) Ampul şeklinde satılıyor. Hepsinden 1 tane ampulü bir kase içine kırıyorsunuz. 1 tane de yumurta sarısı. İlave olarak susam yağı,badem yağı, zeytinyağı,elma sirkesi faydalı yağlardan koyun ben bunları kullanıyorum. 2 haftada 1 bu bakımı kafaya sürüp bekletiyorsun. Ve saçları bıttım sabunu ile yıkıyorsunuz hep. Bıttım sabunu hakiki olmalı yoksa gene bir faydası olmaz. Marketlerde değilde aktarda satılanlar. Yakın çevreme de bu karışımı yaptırdım faydasını gören çok. Ben saç canlılığı, bakım için yapıyorum bunu :) 1-2 ay devamlı yapınca bir daha sadece sabunu kullanırsınız.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Saç dökülmesini ve seyrekliği azaltmanın yolunu çok biliyorum ama işte biraz uğraş gerekiyor :) saç bakımı için bemiks bepanthen evigen bu 3 tane ilacı alıyorsunuz(pandemiden önce hepsi 20 tl tutuyordu ve 5 kere kullanabiliyorsunuz) Ampul şeklinde satılıyor. Hepsinden 1 tane ampulü bir kase içine kırıyorsunuz. 1 tane de yumurta sarısı. İlave olarak susam yağı,badem yağı, zeytinyağı,elma sirkesi faydalı yağlardan koyun ben bunları kullanıyorum. 2 haftada 1 bu bakımı kafaya sürüp bekletiyorsun. Ve saçları bıttım sabunu ile yıkıyorsunuz hep. Bıttım sabunu hakiki olmalı yoksa gene bir faydası olmaz. Marketlerde değilde aktarda satılanlar. Yakın çevreme de bu karışımı yaptırdım faydasını gören çok. Ben saç canlılığı, bakım için yapıyorum bunu :) 1-2 ay devamlı yapınca bir daha sadece sabunu kullanırsınız.

👍😂

• Olmaz ben bölge konumda bittim muhabbeti istemem :D2 Şaka bir yana genç yaşımda benimde saçlarım acayip dökülmeye başladı sarımsak şampuanı kullanıyorum şu sıralar

Saç çıkarır mı bilmem ama durdurduğu kesin.Bioxcin aldım hayatımda böyle rezil bir şampuan görmedim.Kafama sürdüğümde ve duruladığımda elime 10-15 tel saç gelirdi.Normal ticari şampuanlar 1000 basar.Bıttım kullandığımdan beri max. 2 tel geliyor Bazen hiç gelmiyor.Aktarlardan almanı şiddetle tavsiye ederim.Çok geç olmadan.:)--

İyi formulmuş eğer işe yarıyorsa bi ara deniyeceğim bıttim sabununuda bilmiyordum genç yaşta benimde önlerde seyrelme var tek tük beyazlıkları geçtim dökülme kötü oluyor 30 yaşları daha genciz insanın piskolojisi bozuluyor. biotin felan kullanıyorum hapını ama pek işe yaramıyor galiba.

• Biotin ise yarasaydi bende yarardi:) ampulu bile kullandim bos bos para verirsiniz onu. yerine otacinin sampuanini kullan daha iyi en azindan bitkisel.

Tamam bugun gidip aliyorum bittim sabununu aktardan:)