Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Gelmem en erken Eylül ayağımla gelmezse mevsimiyle gelir :D:D:D

valla rüzgarından memnunuz şuan eylülde dahada eserse camları tutamam:):)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• valla rüzgarından memnunuz şuan eylülde dahada eserse camları tutamam:):)

16 Mart'ta birkaç eşya almak için Görükle'ye gittim dönüş için üniversite içine girdiğimde insanın suratını haşlayan öyle bir soğuk ve rüzgar vardı ki anlatamam :D.Yine Şubat yağışları da, lodosu da harikaydı fırtınası hiç eksik olmuyor Bursa'nın.

• 16 Mart'ta birkaç eşya almak için Görükle'ye gittim dönüş için üniversite içine girdiğimde insanın suratını haşlayan öyle bir soğuk ve rüzgar vardı ki anlatamam :D.Yine Şubat yağışları da, lodosu da harikaydı fırtınası hiç eksik olmuyor Bursa'nın.

benim bulunduğum alanda uludağ üniye yakın ha buralar düzlük arada boş araziler var bildiğin rüzgara karşı gel bana gel bana diyor:) Bursalı arkadaşlarımda aynısını demişlerdi rüzgarı eksik olmaz diye:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• benim bulunduğum alanda uludağ üniye yakın ha buralar düzlük arada boş araziler var bildiğin rüzgara karşı gel bana gel bana diyor:) Bursalı arkadaşlarımda aynısını demişlerdi rüzgarı eksik olmaz diye:)

Evet hocam.Çanakkale-Balıkesir-Bursa rüzgarı hiç kesilmez derler.Bursada da kaç kere uğultuyla uyuduğumu hatırlıyorum.Tv yayınları da gidiyordu bazı zamanlar:)

• Evet hocam.Çanakkale-Balıkesir-Bursa rüzgarı hiç kesilmez derler.Bursada da kaç kere uğultuyla uyuduğumu hatırlıyorum.Tv yayınları da gidiyordu bazı zamanlar:)

Çanakkaleyi bilirim birkaç defa gidip kalmışlığım da var orada da rüzgar hiç bitmez doğrudur. Bakalım Bursa benim için kalıcı şuanda, rüzgarı da severim essin anasını satayım:)

• Şiddetli lodos, çatı uçması, ağaç devrilmesi, baca zehirlenmesi gibi haberler kışın TV'lerden eksik olmazdı bursa için. Busanın Rüzgarı meşhurdur.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Balıkesir-Akçayda fena rüzgar bakımından eskiden yaz ortasında bile fırtınadan dolayı uykumun kaçtığını hatırlarım, rüzgarları meşhurdur o tarafında.

• Bölgenin rüzgarı ve kızlarının meşhur olduğu şehir Çanakkaledir... :)

Niye hocam?? Ben Bursa içinde hatta Balıkesir içinde duymuştum bu lafları :):)

• Niye hocam?? Ben Bursa içinde hatta Balıkesir içinde duymuştum bu lafları :):)

Hocam yazdıktan sonra neden bu topa girdiğimi bilemedim. ^^Ama rüzgar konusunda eminim diyerek yırtmaya çalışayım^^^^

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Hocam yazdıktan sonra neden bu topa girdiğimi bilemedim. ^^Ama rüzgar konusunda eminim diyerek yırtmaya çalışayım^^^^

koca koca adamlar hangi şehrin kızları güzeldiri konuşmayacağız dimi hocam:)) bencede rüzgara dönelim biz:) ege bölgesi genel özellikle sahili olan şehirleri rüzgar alıyor :D

• 22 derece sıcaklık var onnumara beş yıldız terlemiyorsun bile böyle serin havalara can kurban bide yağış alaydık çok iyi olacaktı. Tek sıkıntı 18'inden itibaren yükselişe geçiyor sıcaklıklar 20-21 civarına kadar.

• İki gündür geceleri, özellikle sabah 8'e kadar hava çok serinliyor.Benim gibi hırka,ceket sevenler için on numara şu günler.