Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

 • Şaban Çilesiz

  Keşke Ereğli Alaplı kıyılarına da 15 cm örtü yapsaydı yahu. İç bölgeler rakımdan bağımsız güzel örtü almış. Sistem işi şans işi. Sonuçta uzun süredir aralıklı kar düşmüş memlekete. Buna da şükür, hiç yağmayabilirdi de :)

 • böyle bir basiretsizlik görmedim.bırak 5 i 3 cm bile kar yagmazmı? kozlu ve zonguldak merkez de tık yok.geri kalan bütün komşular 20 + aldılar düzce bolu bartın karabük okullar hep tatil öğrenci oldugumzdan değil yani o derece kar yagmıs akıllara zarar.bunun mantıklı bir sebebi varmıdır?benim üstümden geçip giden kütle ilceyi ihya ediyor.bizim merkezde uçuşuyor.

 • l

  böyle bir basiretsizlik görmedim.bırak 5 i 3 cm bile kar yagmazmı? kozlu ve zonguldak merkez de tık yok.geri kalan bütün komşular 20 + aldılar düzce bolu bartın karabük okullar hep tatil öğrenci oldugumzdan değil yani o derece kar yagmıs akıllara zarar.bunun mantıklı bir sebebi varmıdır?benim üstümden geçip giden kütle ilceyi ihya ediyor.bizim merkezde uçuşuyor.

  hocam ben zobguldak havalimanının orada yaşyorum dediğin gibi fazla kar alamadık fakat yine örtü yaptı bugün sabah hiç kar yoktu erimişti arabayla gökçebeye gittim tipi şeklinde kar yağıyordu 30,40 cm kar vardı 1,2 saat sonra havalimanına vurdu 2,3 cm kar yaptı bu yağış işi şans işi sağlık olsun

 • Zonguldak Çaycuma an itibariyle hala kar yağıyor :) akşamüstü lapa lapa kar yağdı 1 saat ... sadece 1 saatte 9-10 cm kar biriktirdi :)

  bugün muazzam kar yağışları gördük :)

  Bi biz merkez alamadık he hocamX/ her yer adam akıllı kar aldı Zonguldak komşu iller ve ilçeler ama ne gudubetlik ise merkez bir türlü almadı. şimdi baktım MOBESE dende Çaycuma ya cidden şok oldum. Ama sizin adınıza sevindim. Bu sene benim için bitti artık daha bir şey olmaz en azından merkezde .

 • Doğu Karadeniz'e göre değil son 3 yıla göre kur kendini :D.Benim en baba sistemlerde aldığım kar 60-70 cm böl 3'e 20-25 cm paklar beni :D

  o zaman balikesir merkez icin susurlugu bol 3 e bize 8 cm mi yani....?(  olmaz bizim 20 cm alabilmemiz icin susurlugun 50 cm i devirmesi gercegi var. ayip ediyon hemso aza kanaat edicen die bizim yagisi kirpiyosun..:/