Marmara Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Yıldırım da 7-8 cm var. Anlamadım siklon baya doğulu geldi heralde ^^

Nilüferde de o kadar var,az önce merkezdeydim Heykel tarafı da gayet iyi kar var az önce yukarıda resim de attım çarşıdan; bence Mudanyadaki değerleri söylüyorlar.Malesef anı yaşayıp keyif almak yerine hep daha iyisini arıyor özellikle yeni nesil :(

• 9icyosi.jpg

3c2n41v.jpg

grry39y.jpg

harbi gomulduk kendinize iyi bakin evimiz yok olmak uzere Yarabbim bu kadar kisa zamanda inanilmaz ortu yapti ben ilk defa seneler sonra şahit oluyorum daha sistem tam manasiyla baslayinca ne olacagini dusunemiyorum :gun_bandana: :hfyeni (29): rk23_kgigf-123

Neresi burası

• Balıkesirden başlayarak geniş bir boşluk var Bursada da yağış azaldı baya yağış tekrar ne zaman başlar hocalarım bilgi verir misiniz :)--

HAVA SOĞUDUĞUNDA GÖLGE VEREN AĞAÇLARI UNUTURSUN...

• Balıkesirden başlayarak geniş bir boşluk var Bursada da yağış azaldı baya yağış tekrar ne zaman başlar hocalarım bilgi verir misiniz :)--

Gece ve yarın vuracak deklere yoğunlaşmak lazım. Cumartesi öğleden sonra etkisini yitirerek duracaktı. Gece ve yarın dekler ile pazartesiye kadar devam eder. Salı tekrar başlar gibi

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• bu gece itibaren dek yağışları istanbulda başlıcak istanbuldan aşağı marmara denizi ordan bursa kamelpaşa balıksir sınırlarına girecek ama şansa vurduğu yeri güzel kar bırakır ve böyle sulu olmaz ve yollarda erimez bir kar yağışı olur pazar günü ufak bi dek hattı görünüyor daha cok pazartesi ve salı günü olacak gibi piyango kime vurursa artık modeller dek yönünü göstersede değişebiliyo anlık yayıldığı noktalar herkeze gölgesi adına rasgele diyeyim :gun_bandana: :gun_bandana:

• bence siklonda yagmurda yiyebirdik 3-5 cm de olsa kar var. Sukur gozumuz senlendi:) dekler de vurursa geceden itibaren tadindan yenmez

• Bu gece yarısı itibariyle DEK şartları güzelleşiyor. Bursa adına bulut yükseliği 3.5-5 km arasında hakim rüzgar tamamen kuzeyli, bu karadenizden nemi taşıyıp kat eden bulutların güneye kadar rahatça gelebileceğini gösteriyor. Gece yarısı itibariyle radar takibimiz başlar:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bu gece yarısı itibariyle DEK şartları güzelleşiyor. Bursa adına bulut yükseliği 3.5-5 km arasında hakim rüzgar tamamen kuzeyli, bu karadenizden nemi taşıyıp kat eden bulutların güneye kadar rahatça gelebileceğini gösteriyor. Gece yarısı itibariyle radar takibimiz başlar:)

inşaAllah hocam :)--

• Gece ve yarın vuracak deklere yoğunlaşmak lazım. Cumartesi öğleden sonra etkisini yitirerek duracaktı. Gece ve yarın dekler ile pazartesiye kadar devam eder. Salı tekrar başlar gibi

Yorumlarınız için teşekkürler hocam

• Bursalı dostlar uedaş sayfasını kontrol edin elektrik kesintileri varmış pazartesi. Sanayiye 3 gün elektrik yokmuş çoğu fabrika perşembeye kadar kapatmış. Bizim de pazartesi ilçede 9'dan 17.00'a kadar elektrik yok gösteriyor. Bu soğuk kış gününde donacağız. Petekler akşama kadar buz keser,duvarlar keser bir de evi ısıtmaya uğraş gelsin 1000 TL doğalgaz of Allah'ım. Kar kış gününde neyin şebeke bakımıymış bu

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞