Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Fatihaltinay55  ColdCenk Abiler gülmüşsünüz ama yiğidi öldür hakkını yeme adamlar bu sene geçen senelere nazaran çok iyi ve şuanda bizden çok iyiler bizim kadro tam olsa dahi bizi zorlarlardı bunu korkmadan söylüyorum. :)

Canım kardeşim san marino, Litvanya , maltadan vs vs daha iyi olabilirler ancak.

50 bin nufus olan ülke iklimsel coğrafi herşey kısıtlı adamlar için.

Biz çok kötüydük hala kötüyüz.

Yazık değil mi ülkenin milli takımı ne hallerde

Zaten takımın yarısı almanyada yetişme bizim o ayrı konu belki daha fazlası

• Fatihaltinay55  ColdCenk Abiler gülmüşsünüz ama yiğidi öldür hakkını yeme adamlar bu sene geçen senelere nazaran çok iyi ve şuanda bizden çok iyiler bizim kadro tam olsa dahi bizi zorlarlardı bunu korkmadan söylüyorum. :)

Sen sıfırsan rakip senden hep üstün olur hacı yapma gözünü seveyim karşında ki takım Faroe Adaları ya

• Lüksemburg ve Faroe Adaları'ndan 5 gol yiyen Milli takım için mi lige ara verildi? Şuan için 5 gol tabi. Daha maçın bitimine yarım saat falan var.

Milli maç haftası başlamadan önce bu konuya değinmiştik.

Bir zevkimiz vardı onuda hiç ettiler.

• Lüksemburg ve Faroe Adaları'ndan 5 gol yiyen Milli takım için mi lige ara verildi? Şuan için 5 gol tabi. Daha maçın bitimine yarım saat falan var.

Yemin ederim verilen araya yazık kapatın gitsin zaten yerli ve milli bir şeyimiz kalmadı futbol takımımız da olmasın artımıza olur

• Canım kardeşim san marino, Litvanya , maltadan vs vs daha iyi olabilirler ancak.

50 bin nufus olan ülke iklimsel coğrafi herşey kısıtlı adamlar için.

Biz çok kötüydük hala kötüyüz.

Yazık değil mi ülkenin milli takımı ne hallerde

Zaten takımın yarısı almanyada yetişme bizim o ayrı konu belki daha fazlası

Ağabey adamların nüfusu az olabilir ama ben bu akşam adamların oyunundan keyif aldım izliyorsan sende zevk almadın mı gözünü seveyim tamm bizim kadro tam olmayabilir cengiz çağlar merih vs senin ikinci alternatifin olması gerekiyor her zaman ikinci alternatifte faroe adalarından 2 yiyorsan abi hiç gitmeyelim biz milli takımda düşüklük var bu hep oluyor her sene aynı abi.

• Sen sıfırsan rakip senden hep üstün olur hacı yapma gözünü seveyim karşında ki takım Faroe Adaları ya

0 olma usta gruptan çıkmayı garantilemişsin tamm olabilir koy as kadronu işleri ne oynasınlar gavurlar para bile istemiyor kimisi milli takımdan bu adamlara bu kozu verme adamlar bu akşam bizim kadromuz 0 diye bizi yeniyorsa bu kötü bişe olmamalı.

• vallla maalesef maçı izleme şansım malûm bir sebepten dolayı yok ne olursa olsun oynadığın takım bizim ayarımızda değil geçen maça kadar gol bile yemedik diye övünen teknik direktör iki maçta şu ana kadar 5 gol yedi geldiğinden beri hiçbir maçta iyi bir futbolda göremedik kendisi takım kuramayan bir teknik direktördende fazlasını beklemek doğru olmaz zaten senede 5 maç yap milyon euroları götür ayarında olmayan gruptan çıktık diye herşey mükemmel olsun yok öyle yağma

• Kadro güzel ama bağlantı yok hemen hemen hepsi kulüp takımlarında performansı güzel isimler ama ne hikmetse milli takıma gelince puzzle başa dönüyor.

• Ağabey adamların nüfusu az olabilir ama ben bu akşam adamların oyunundan keyif aldım izliyorsan sende zevk almadın mı gözünü seveyim tamm bizim kadro tam olmayabilir cengiz çağlar merih vs senin ikinci alternatifin olması gerekiyor her zaman ikinci alternatifte faroe adalarından 2 yiyorsan abi hiç gitmeyelim biz milli takımda düşüklük var bu hep oluyor her sene aynı abi.

Şike soruşturması geçirmiş adam tff başkanı şu an konuşmak istemiyorum neyse.

Ayrıca maçı izlemiyorum küfür ettim kapattım TV yi.

Lucescu da geldi hiddink te geldi terim de geldi şenolda geldi bu takımın başına.

Başka bir yerde hata var onu herkes çok iyi biliyor bence ama kurulu düzeni, rantı kimse bozmak istemiyor.

Ben milli takım alt yapı sorumlusu olsam utanırım senelerdir bu takımda almanyada yetişen topçuların olmasına.

Yüz mü var bunlarda?

• Şimdi düşündüm de ,

Kimse istifa beklemesin ,

Liyakat çok önemli.

Haketmediği halde görev alan ve yapanların ,

Gurur sonucu , utanarak istifa etmesini veya görevden alınmasını beklemeyin.

• 0 olma usta gruptan çıkmayı garantilemişsin tamm olabilir koy as kadronu işleri ne oynasınlar gavurlar para bile istemiyor kimisi milli takımdan bu adamlara bu kozu verme adamlar bu akşam bizim kadromuz 0 diye bizi yeniyorsa bu kötü bişe olmamalı.

Hacı mesele şu ki senin yedeklerin bile şu takımı beşlemeli.Bilmem anlatabildim mi sen oynamazsan karşı taraf tabi ki güzel gözükecek

• Bu hatayı görüyorlar kahretsin ki yıllardır aynı muhabbetler dönüyor milli takım üstünde oyuncuları mutsuz eden birşey var.

Eski ruhu yakalayamıyor takım içine ediyorlar.

• Haftaya denizde kafayı çekip canı sıkılan on kurşun daha sıkar TFF binasına bütün bu sonuçlar unutulur konu başka tarafa çekilir

• Danimarka şu sıralar fransa önünde 2/0 önde üstelik fransadaki ilk maçıda kazanmışlardı dünya kupasınada gidiyorlar biz c grubunda onlar a grubundalar söyleyeceklerim bu kadar bizi faroe adaları paklar