Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Görünen köy klavuz istemiyor lincoln diyorsan ben geçen maçta beğenmemiş yazmıştım bak fenerbahçe resmi maçlara bütün takımlardan önce başladı 5. Resmi maçın ama en hazır olmayanı yine fenerbahçe elinde gecen sene öve öve bitiremediğimiz crespo var zajc var arda var biz fantazi peşindeyiz bana araonun zajc yada crespodan üstün bir yanını söyleyebilirmisin ne gerek vardı almaya hocanın yaptığı değişiklerde yanlış bu takımın eksikleri belliydi hiç zorlamadan bir santrafor bir onnumara birde sol bekle taş gibi takım olurdu takımın bütün kimyasını bozdular ortayada birşey çıkaramadılar 2 stoper al savunman tel tel dökülsün o kadar orta saha al ortada birşey yok santrafor zaten yok sonuçta ortada bu kadar adam alacağına 4 tane adam gibi adama para versen şu an şampiyonlar liginin heyacanını yaşıyordun

Aklın yolu bir bütün bu dediklerini gir geçmiş sayfalara bak bende yazdım.Peki şöyle bakalım Jesusla anlaşmışsın takımdan Min Jae gibi bir joker gitmiş hoca şunu şunu al dediği zaman hayır almam elindekiyle oyna mı diyiceksin ? Bu yola girildiyse lamı cimi bırakın İsmail Kartal iki maç kaybetse bu seferde niye dünyaca ünlü bir hoca gelmedi diye bağrınılacaktı.İsmail Kartal'da doğru kadroyu zamanla bulup gelişme sağladı Jesus'ta zamanla doğru kadroyu bulur.Bütün bunları biz düşünüyoruz Jesusun aklına gelmemiş ya da :) Hayırlı geceler sabırlı olun Fenerbahçe burası Zajc'ta Crespo'da 11'e monte olur aceleci davranıyorsunuz.

• Pereirayı hatırlayın Crespo kim onu aldırdı bunu aldırdı derken İsmail Kartal'a öyle bir miras bıraktı ki ardından Ali Koç dahi hocamıza teşekkür ediyoruz dedi.Beşinci haftaya kadar takım oturmazda başta ben başlarım bağırmaya zaten bu sefer kaçıyorum sabah 7'de iş var hayırlı geceler acılara alışığız biz :D2

• Aklın yolu bir bütün bu dediklerini gir geçmiş sayfalara bak bende yazdım.Peki şöyle bakalım Jesusla anlaşmışsın takımdan Min Jae gibi bir joker gitmiş hoca şunu şunu al dediği zaman hayır almam elindekiyle oyna mı diyiceksin ? Bu yola girildiyse lamı cimi bırakın İsmail Kartal iki maç kaybetse bu seferde niye dünyaca ünlü bir hoca gelmedi diye bağrınılacaktı.İsmail Kartal'da doğru kadroyu zamanla bulup gelişme sağladı Jesus'ta zamanla doğru kadroyu bulur.Bütün bunları biz düşünüyoruz Jesusun aklına gelmemiş ya da :) Hayırlı geceler sabırlı olun Fenerbahçe burası Zajc'ta Crespo'da 11'e monte olur aceleci davranıyorsunuz.

Evet katılıyorum aklın yolu bir o zaman jesusa demezlermi sen belkide tarihinin en zayıf kadrosuna sahip dinamo kieve karşı doğru dürüst pozisyona bile girememiş kadroda neden ısrar ediyorsun diye işte ben diyorum araoyu lincolnu brumayı hoca getirmedimi hangisi ilk 11 topçusu belki ilk resmi maçımızı oynuyor olsak sizin gibi acele etmeyin derdim tamam belki ileride düzelebilir ama düzelene kadar hep kaçan balık büyük oluyor sen ümraniyeye yenilebilirsin onada eyvallah ama kendi sahanda 3 yiyemezsin öndeyken geriye düşemezsin şu an hakeme saydırıyor olmamız lazımken o kadar kötü oynadınki sadece takıma saydırıyoruz valla ben 43 yaşımdayım bende bu takım için artık sabır yok rossiye 60/70 dakika tahammül eden hocayada sabrım yok

• Pereirayı hatırlayın Crespo kim onu aldırdı bunu aldırdı derken İsmail Kartal'a öyle bir miras bıraktı ki ardından Ali Koç dahi hocamıza teşekkür ediyoruz dedi.Beşinci haftaya kadar takım oturmazda başta ben başlarım bağırmaya zaten bu sefer kaçıyorum sabah 7'de iş var hayırlı geceler acılara alışığız biz :D2

Jesusa kızdığımız konuda bu zaten hocam sen hocasın araştıracaksın geçmişte iş yaptığın adamlar geçmişte kaldı takıma getirip iş beklemeyeceksin onlardan araştıracaksın aç adam alacaksın gerçekten büyük hocaymış biz diyoruz ki koç ya o zaten başından beri kaale almadığımız birisi ama o almıyor bu oyuncuları parasını veren kişi hocada abi iş. inşaallah şaşırtır bizi velhasıl nedesek boş yenildi diye şampiyon olamadı diye bırakacak adamlar değiliz biz en kötü günde.

• Defans hattı ne olacak? En sıkıntılı bölge için bir adım atılacak mı? Eraay kardeşim

Nelson'un satışı durumunda yine bir scout transferi Becir Omeragic ve Denayer için adımlar atılacak hocam keza Nelson ayrılmazsa da Luyindama'nin satışını yapıp kaliteli bir stoper transferi daha düşünüyorlar hocam adaylardan birisi de Kaan Ayhan.

• Nelson'un satışı durumunda yine bir scout transferi Becir Omeragic ve Denayer için adımlar atılacak hocam keza Nelson ayrılmazsa da Luyindama'nin satışını yapıp kaliteli bir stoper transferi daha düşünüyorlar hocam adaylardan birisi de Kaan Ayhan.

O zaman sezonu kapatsınlar, bu saydıklarına ,herkes yetersiz gözüyle bakıyor. Nelsson gidecekse, Kaan ya da Denayer gelmesi patatese çevirir defansı