Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kendinize hakim olamıyorsanız yorum yapmayın gençler. Altı üstü futbol bu. Milyonları topçular alıyor tatavasını biz yapıyoruz. 👏

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Futuristic Polar Bears boşver benim için kimse ile tartışmanı istemem. Desteğin için de teşekkür ederim. Son kez yazıyorum anlamak isteyen anlar anlamak istemeyen konuyu farklı yere çeker.

G0ElIn.jpg

Bahsettiğim konu şu. Bu adam 5 kere bu kulübe antrenör olarak gelmiş. 18-19 sezonu küme düşürüyordu 0.90 puan ortalaması var kovuldu. Sonra Ankaragücü'ne gitti 0.43 rezalet bir puan ortalaması var küme düşürdü küme düşürülmesi kalktığı için kaldılar. Bu adamın futboldan ekmek yemesi bu ülke futbolu için küfür. Bu adam küme düşme hattına sokuyor takımı kovuyorlar geri getiriyorlar. Ben de diyorum ki sebebi nedir neden yani neden bu çağ dışı futboldan anlamayan adam geri getirildi? Daha nasıl kendimi ifade edebilirim hakikaten anlamıyorum. Konuyu canınızın istediği gibi farklı yere çekiyorsunuz. Mustafa kaplan,samet Aybaba, hikmet karaman,mesut bakkal, Mehmet Özdilek, Bülent Uygun ben bu adamları istemiyorum.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

• Konuş yahu ne olacak para ile yazmıyoruz ya :) açıkladığım halde konuları farklı yerlere çekiyorsun. Yaşına veriyorum. Facebook sayfaları gibi yorumlar kalite düşürüyor. İnşallah şampiyon olursunuz da mutlu olursunuz. Değmez bu kadar hırçınlık. Daha 8. Hafta oynandı. 40 hafta var. Uzun bir periyot var yani sakin. Her sene aynı başlıyorsunuz. Geçen sene de böyle oldu sonra üzülüyorsunuz. Maşallah diyin geçin 🧿

Tamam yazayım. Burada yaşımızla konuşmuyoruz. Herkese açık bir sayfa. 11 yıldır futbol takip ediyorum. Öğrendim az çok bir şey. Ha bir de hayatımda hiçbir zaman insan kalitesini sorgulamadım. Hiçkimsenin yazdığı şeylerin kalitesini sorgulamak da haddime değil. Bunu öğrendim en azından. İyi forumlar dilerim. Bu konuyu kirletmediğimi düşünüyorum. Sadece atıp tutanlara gereken cevabı veriyorum. Konu Fenerbahce olunca.

• Benim anlamadığım konu şu. Bu sene lig 6 hafta daha fazla oynanacak. Henüz 8. Hafta. Lig 40 hafta 32 hafta var. Devre arasına bile 12 hafta var. Geçen sene ve ondan önceki sene yalansa yalan desin bu karşı çıkan aynı kişiler aynılarını yazdım diye aynı bu şekil bana Fenerbahçe düşmanı denildi mi? Denilmedi mi? Aynı kişiler 5. Haftadan şampiyonuz birlikte yanal'ım dediler mi demediler mi? Cocu ali koç abi şampiyonuz dediler mi demediler mi? Yalanlarsa bu kişiler üşenmeden bu gece sezon başı futbol yorumlarını tek tek arayıp ss hazırlayacağım. Sonra Şubat'ta burada istifa yazıları dolaşıyordu. Birbirimizi kırmamak için şöyle bir karar aldım. Ne olursa olsun söz veriyorum Fenerbahçe hakkında yazmayacağım kimsenin kalbi kırılmasın, konu kirlenmesin, boş yazışmalar dönmesin. Yazarsam da hemen raporlansın ve silinsin. Birbirimizi üzmenin anlamı yok.

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• Beşiktaş & Başakşehir - 0

Tottenham & Manchaster City - 1

Atletico Madrid & Barcelona - 0

E.Frankfurt & RB Leipzig - 2

Spezia & Atalanta - 2

Brest & Saint-Etienne - 2

Groningen & Vitesse - 2

• Hocam futbol biraz da kurnazlık gerektiren bir oyun değil mi ama?

Evet kurnazlık gerektiren yerleri var ama bu olay ahlaki değil. Diyorsunki bu adam bana müdahale ederek beni düşürdü ama müdahale yok. Böyle kazanç olmaz. Kim yaparsa yapsın hak gaspı var. Bir fenerbahçeli olarak pozisyon bolluğu ile değilde , penaltı ile anılmak kötü.

• Futbol Oynamayı da Takip Etmeyide muazzam severim hatta çoğu maçları izlerim Ama futbol konusuna girince ben tartışmadan çıkamıyorum frenim yok ^^ Birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok arkadaşlar onlar maç sonu milyonları alıp primlerle ne yapsam diye düşünürken bizim burda birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok bence :thumbup:

• Yahu kimse Fenerbahceyi sampiyon ilan etmiyor sakin olun gencler. Ben gerekli kisiyi aciktan uyardim, herkes istedigini yazabilir ama bu surekli bir taraf arz ederse biriside buna dur der. Kendi takiminizi yorumlayin yahu kimse size karismiyor, objektiflikten tamamen uzaksaniz bu tur yorumlara gerek yok.

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Futbol Oynamayı da Takip Etmeyide muazzam severim hatta çoğu maçları izlerim Ama futbol konusuna girince ben tartışmadan çıkamıyorum frenim yok ^^ Birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok arkadaşlar onlar maç sonu milyonları alıp primlerle ne yapsam diye düşünürken bizim burda birbirimizin kalbini kırmaya gerek yok bence :thumbup:

Allah beni yaksın maçla ilgili en mantıklı yorum😂😂😂

• Falcao (Sakat)

Luyindama (Sakat)

Etebo (Sakat)

Emre Taşdemir (Sakat)

Elabdellaoui (Kovid-19)

Babel (Kovid-19)

Arda (Kovid-19)

Galatasaray bu kadar eksikle 3 puan alabilecek mi bakalım

• Yahu kimse Fenerbahceyi sampiyon ilan etmiyor sakin olun gencler. Ben gerekli kisiyi aciktan uyardim, herkes istedigini yazabilir ama bu surekli bir taraf arz ederse biriside buna dur der. Kendi takiminizi yorumlayin yahu kimse size karismiyor, objektiflikten tamamen uzaksaniz bu tur yorumlara gerek yok.

Futuristic Polar Bears boşver benim için kimse ile tartışmanı istemem. Desteğin için de teşekkür ederim. Son kez yazıyorum anlamak isteyen anlar anlamak istemeyen konuyu farklı yere çeker.

G0ElIn.jpg

Bahsettiğim konu şu. Bu adam 5 kere bu kulübe antrenör olarak gelmiş. 18-19 sezonu küme düşürüyordu 0.90 puan ortalaması var kovuldu. Sonra Ankaragücü'ne gitti 0.43 rezalet bir puan ortalaması var küme düşürdü küme düşürülmesi kalktığı için kaldılar. Bu adamın futboldan ekmek yemesi bu ülke futbolu için küfür. Bu adam küme düşme hattına sokuyor takımı kovuyorlar geri getiriyorlar. Ben de diyorum ki sebebi nedir neden yani neden bu çağ dışı futboldan anlamayan adam geri getirildi? Daha nasıl kendimi ifade edebilirim hakikaten anlamıyorum. Konuyu canınızın istediği gibi farklı yere çekiyorsunuz. Mustafa kaplan,samet Aybaba, hikmet karaman,mesut bakkal, Mehmet Özdilek, Bülent Uygun ben bu adamları istemiyorum.

Ben burada gayet açıkladım hala farklı yere çekiyorsunuz pes diyorum. Şampiyon ilan etme konusuna gelirsek geçmiş 2 sezon siz dahil burada bana karşı çıkan kişiler etti. Ben son açıklamamı orada sayısal veriler ile de gayet açıkladım. Dediğim gibi ortam gerilmesin diye söz veriyorum bir daha hiçbir fenerbahçe ile alakalı yorum yazmayacağım. Yazarsam da direk silinsin. Kimse boşuna kavga etmesin saçma sebeplerden ötürü. Hem konu kirleniyor,hem yanlış yere çekiliyor amaçlar farklı olunca.

• sura16 konu benim adima kapandi uzatmayalim. Ama bu tarz yorumlarinda her zaman benden ayni uyariyi alacaksin, cunku senin futbol konusunda olaya tarafsiz bakmadigina kanaat getireli cok oldu.

Iyi forumlar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Müdahale ve engellemeyi gerçekten göremedim. Bu pozisyon penaltı için çok ucuz hakikaten. Başka liglerde vereleceğini sanmıyorum. Antalya maçında ki pozisyon penaltıydı ama bu değil ya hakikaten. Her maç auta çıkarken 50 tane pozisyon oluyor böyle. Hepsine penaltı vermen lazım. Tekrar slow motion izledim gene göremedim penaltıyı. Twitter'da yorumları da okuyorum spor yorumcularının çoğunlukta basit bir penaltı diyor. Burada gerçi penaltıdan çok Gençlerbirliği topçusunu konuşmak lazım. Auta çıkan topu zorla penaltı yaptırmış oldu.

Gb li oyuncu yerdeyken sol ayağı ile Perotti nin sağ ayağına vuruyor. Yakın açıdan belli olmuyor ama geniş açıdan net belli.

• Yahu kimse Fenerbahceyi sampiyon ilan etmiyor sakin olun gencler. Ben gerekli kisiyi aciktan uyardim, herkes istedigini yazabilir ama bu surekli bir taraf arz ederse biriside buna dur der. Kendi takiminizi yorumlayin yahu kimse size karismiyor, objektiflikten tamamen uzaksaniz bu tur yorumlara gerek yok

Aynen katılıyorum.Teşekkürler değerli hocam...