Futbola Dair Her Şey [2022/23]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • dünyanın çoğu yerinde bu böyledir ha iddiası kalmamış takımlar as kadroyla çıkabiliyor ama garanti takımlar kesinlikle yedek kadroyla çıkıyor bknz manchester united.

Bizimkielrin sıkıntısı başarıların aynı arap yarımadası yağışları gibi olması yanj rastlantıyla olan basarilar olması.bunu da ancak sabırla ve saçma sapan olmayan transferlerle yapabilriiz falcao sturridge persie transferleri gibi yanlış transferlerle günü birlik başarı bile sağlanmaz

• Yani yukarda yazdıklarımı sanki Trabzon tüm gücüyle yüklensin yorulsun biz de maçı kazanalım gibisinden düşünerek yazdığımı sanıp eleştiren futbol bilgini arkadaşlar kusura bakmasın ben ligi pek de kaale almıyorum..Öyle futbol bilgimi konuşturduğum falan da yok, böyle bir iddiam da yok, sadece kulüplerimizin zihniyetini eleştiriyorum, ayrıca sadece bir takımı değil kendi takımımı da aynı şekilde eleştiriyorum yukarda..Ben böyle devam edersek birkaç sene sonra TR şampiyonu Kazakistan şampiyonuyla Arnavutluk şampiyonuyla aynı torbada olacak diyorum hala lig lig diye tutturoylar..Şampiyonlar liginde sıfır çekecekse tuttuğum takım olan GS'nin TR şampiyonu olmasının benim gözümde hiçbir değeri yok..Açıkçası lig maçlarını da artık pek takip etmiyorum, Zaten bomboş bir futbol oynanan, saçma sapan bir lig haline gelmiş, tat vermiyor..Bir tek Avrupa maçları ve milli takım maçlarını takip ediyorum, Avrupa maçlarını da sağolsunlar kulüplerimiz artık Avrupa mücadelerini kaale almıyor, o zevkimiz de gitti..Yanılmıyorsam bazı takımlarımız iddiasının devam ettiği maçlarda da genç kadroyla çıkmışlardı..Aman neyse dünyada futbolun beşiğiyiz ne de olsa futbolun zirvesiyiz kim takacak Avrupayı falan...

• Bizim takımlar bir türlü yükselmeyi beceremeyen Azora benziyor bu sıralar, ha bire kafasını eziyorlar. ^^^^^^

images?q=tbn%3AANd9GcQp0ao3EdEVFbnV8ZSw9c9-78-0lCBGFm2oPh6QA6IhJsSdg9hs

Havanın değiştiğini haber veren genç uzuvlar değildir, bunu önce yaşlı kemikler sezerler.

• Fransada dunya sampiyonu etiketiyle grubumuzdaydi... Bu saatten sonra kim gelmis gitmis acikcasi farketmeyecek, hepsi guclu takim..Bendr merakla bekliyorum aksami..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Bizim şansımıza ingiltere gelir

İngiltere, Belçika ve Fransa en korktuğum takımlar, başaltı takımlardan da Polonya ve Hırvatistan'dan baya çekiniyorum. Bunlardan hiçbiri gruba gelmez umarım.

1.torbadan Ukrayna, 2.torbadan İsviçre 4.torbadan da İzlanda harici bir takım gelirse rahatça çıkarız:hfyeni (18): ama 2.torbadan Hollanda'ya da hayır demem, yenebileceğimiz bir takım ve grupta güçlü ekiplerden birini devre dışı bırakıp ilerki turlar için biraz daha avantaj sağlanmış olabilir. Of neyse, akşam göreceğiz ne olacağını artık, gitmişken başarılı olup döneriz inşallah.

• ukrayna da çok tehlikeli genç dinamik ve pasa dayalı oyun oynuyorlar hatırlarsanız bize top gostermmrislerdi en son.bide şu var egér bize normal takımlar gelirse adaptasyinumuz düşüyor hollanda 'yi istemem ben her tarafı dolu bi takım güçsüz yani santrafor onu da nasıl olsa hallediyorlar.ama ingiltere kadar bize ters takım yok onlar ayrı bi düzey bize göre

• En çekindiğim takımlar; 1. Torbada Belçika ve İngiltere ikinci torbadan ise Fransa ve Hollanda gelmese iyi..Gerçi bu saatten sonra kim gelirse fark etmez, ölüm grubuna düşsek de bu milli takım bir şekilde adından söz ettirecektir..Tek eksiğimiz forvet mevkinde kaliteli bir sanrafor yok...

• Milli takımımız çok iyi. Rakip kim olursa olsun ortaya karakter koyabilecek kalitedeler. İnşAllah şanslı bir kura çekeriz, çekemesekte üzülmem açıkcası. Çıkar aslan gibi oynarız.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Yazılanları güzel anlayalım Fransayı yenmişiz kim gelirse gelsin değil, dünya şampiyonu apoletli takımı top göstermeden yendin orada da yenilmedin. Bu şu anlama geliyor senin takımının bir potansiyeli var üstelik şampiyonalarda farklı oynayan bir takımız. Avrupa şampiyonasına katılan her takım güçlüdür senelerce katılamadığımız oldu. Elemelerde en az gol yiyen takımlardan biriyiz

Bu saatten sonra İngiltere gelmiş Fransa gelmiş Belçika gelmiş önemli değil, bu takım yeni kuruldu ve iyi bir jenerasyon yakaladık, şimdi kendilerini gösterme arenasına çıkacaklar ve bunu yaparken tecrübede kazanacaklar..

Yıllarca bal gibi kura çektik bundan iyisi şamda kayısı diye diye o grupların hiçbirinden çıkamadık, o yüzden kim gelirse gelebilir,biz işimizi ciddiye alalım yeter..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN