İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Havaların kalıcı ısınmasını ve kısa kollu,şort ile gezmek istiyorum desem linç yermiyim acaba :D (tamamiyle oraj kovalamak için başka bir nedeni yok :D :D )

• Seneye mini buzul çağı diyorlar, 25-30cm olursa evimin önünde (buz kütlesine dönmemesi şartıyla) gelsin misafir ederiz :P Şu yıllarda tek derdimiz uzays3271653126

• Seneye mini buzul çağı diyorlar, 25-30cm olursa evimin önünde (buz kütlesine dönmemesi şartıyla) gelsin misafir ederiz :P

Güneş ışınlarının azalması sonucu termosfer tabakası çok soğudu ve bu soğuklar önümüzdeki kış etkisini gösterebilir. 2020 kışı uygun basınç dizilimleri ile bize güzel günler yaşatabilir.

• Kerem hocam saygilar.bu sene kiyilar icin cok yazik oldu maalesef kar acisindan.henen 300 400 metre yukseklerimiz sahane bir kis gecirdi.gecen seneye nazarab bu sene cok daha fazla icim gitti kiyilar adina.uzuldum.

• merak ettiğim genelde dünya üzerindeki değişikler milyonlarca yılda olur ama 1 yılda dünyada bi anda mini buzul çağına geçicek fikri bana pek mantıklı gelmiyor bu konuyu biraz daha açıklayabilecek var mıdır 1 yılda nasıl bu kadar değiştiği hakkında dünyanın

• Kerem hocam saygilar.bu sene kiyilar icin cok yazik oldu maalesef kar acisindan.henen 300 400 metre yukseklerimiz sahane bir kis gecirdi.gecen seneye nazarab bu sene cok daha fazla icim gitti kiyilar adina.uzuldum.

Evet bu sene geçen seneden daha iyi geçti. Özellikle doğu Anadolu barajların dolması açısından sağlam kar aldı. Kıyılar 2 senelik şansızlığı kıramadı bir türlü. Önümüzdeki kışa bakacağız. Sağlık olsun.

• merak ettiğim genelde dünya üzerindeki değişikler milyonlarca yılda olur ama 1 yılda dünyada bi anda mini buzul çağına geçicek fikri bana pek mantıklı gelmiyor bu konuyu biraz daha açıklayabilecek var mıdır 1 yılda nasıl bu kadar değiştiği hakkında dünyanın

Buz devri animasyonu gibi düşünme, sadece soğuklara daha elverişli olacak tahminlere göre. Yukarıda HavaForum Sevdalısı yazdı

• Hocam çok üzüldüm rütbeyi bırakmanıza ama sağlık olsun artık sizin kararınız sonuçta. * Bu arada hocam sizce oraj sezonu ne zaman başlar İstanbul'da?

Mayıs. Ramazan ayı güzel geçebilir. Yeter ki geçen Kasım ayındaki gibi üzerimize bir yüksek takılıp kalmasın.

Rütbe önemli değil bu arada. Önemli olan hizmet.

• Mayıs. Ramazan ayı güzel geçebilir. Yeter ki geçen Kasım ayındaki gibi üzerimize bir yüksek takılıp kalmasın.

Rütbe önemli değil bu arada. Önemli olan hizmet.

Hocam ya siz suana kadar gordugum en iyi en usta hava tahminci ve bilimcisiniz. Lutfen hocam hak ettiginiz rutbeyi ve daha ustununu geri alin. Hocam lutfen sizi boyle gormek beni cok uzdu.