İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• Cold.EFso hocam aynen wildleo1907 hocam'a katiliyom sizin kar tutkunuz dillere destan kış basından beri hic umutsuzluha dusmediniz en olumsuz anda bile bi ışık gordünüz mesela ben kar la ilgili bi umutsuzluha düstüğümde sizin sayfanıza gelip full snerji yüklenip çıkiyom :S Seneyede boyle devam edersiniz umarım :)

Tabi diğer hocalarimizıda unutmayalım özelliklede SiberianTiger hocamizı ve emeklerini.

Sen de bize söz ver şu Türkçe yazım hatalarını düzeltmek konusunda! Türkçe bizim dilimiz Türkçe 'ye gerçek anlamda sahip çıkmamız gerekir!

• Sen de bize söz ver şu Türkçe yazım hatalarını düzeltmek konusunda! Türkçe bizim dilimiz Türkçe 'ye gerçek anlamda sahip çıkmamız gerekir!

ben mesajını düzeltmiştim ancak kendisi yine eski haline çevirmiş,o zaman sizin bu uyarinizin altina bende imzamı atiyorum..

• Hocam siz sanirım mobilden hızlı yazarken karışan harfleeden bahsediyonuz.Heralde siz mesajı düzenlerken bende o ara karışan harfleri düzeltiyodum farketmemişim kusura bakmayın.Bundan sonra yavaş yazıcam.

Biz de mobilden yazıyoruz ama senin hataların sadece mobilden yazarken telefonun kendiliğinden yaptığı düzenlemelerden kaynaklanmıyor. Kitap okuyor musun bilmiyorum ama bence kitap oku bol bol!

• Yaz ayını bende sevmiyorum keşke hiç yaşamasak, bahar yeterli yada yaz ayını en fazla 25-28 derecelerde geçirsek, hava 30 üstüne çıkınca bana geliyorlar:) Allahtan son yıllarda haziran serin geçiyor, ancak temmuz ve ağustos yine bildiğimiz sıcaklar.. Yaz ayını uçarak geçirsek keşke..

• Yaz ayını bende sevmiyorum keşke hiç yaşamasak, bahar yeterli yada yaz ayını en fazla 25-28 derecelerde geçirsek, hava 30 üstüne çıkınca bana geliyorlar:) Allahtan son yıllarda haziran serin geçiyor, ancak temmuz ve ağustos yine bildiğimiz sıcaklar.. Yaz ayını uçarak geçirsek keşke..

Kesinlikle hocam bahar yeterli benim içinde 😂