İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

• CFS en başarılı model bence, her çıktısında farklı bir tarih için minimum -12/-16 indirdiği için boş geçme şansı yok.. :saint: :P

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Bütün bunlar hava olaylarının ve tüm evrenin bir yaratıcının kontrol ve hükmünde olduğu gerçeğini elbette değiştirmiyor!

Meteoroloji ve iklim bilimi anlamında çok enteresan bir sürece dünya gözüyle tanıklık edecek bir nesiliz ya da nesilsiniz diyeyim benim yaş 43 ne de olsa...

Ona benim bir şüphem yok hocam, olan arkadaşlar varsa bilemem, herkesin kendi özgür düşüncesi. Benim anlatmaya çalıştığım, karşı çıktığım şey birbirinden bağımsız şeylerin sanki aralarında bağlantı varmış gibi gösterilmesiydi.

• Şu anda Cfs’nin bile -10 luk senaryosu dahi yok

Yandık desene 😀

Bazen Garbage Flip Flop'la yer değiştiriyor hocam; onda yoksa onda vardır kesin. Ağır rekabet var. :D

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Ona benim bir şüphem yok hocam, olan arkadaşlar varsa bilemem, herkesin kendi özgür düşüncesi. Benim anlatmaya çalıştığım, karşı çıktığım şey birbirinden bağımsız şeylerin sanki aralarında bağlantı varmış gibi gösterilmesiydi.

Anladım ben sizi sorun yok haklısınız hatta!

• Forum sessizlesmis gibi yeni girdim de öyle bir hava var.

Aslında şu an hava konusunda tartışacak pek bir şey yok ki. Bakalım modeller bir şeyler gösterirse tekrardan hareketlenmeler başlar, forum halkı sistem ihtimalini bile seviyor 😊

• Gerçekten saçma bir yaklaşım olmuş. Tamamen kar sevdalısıyım soğukçuyum. ( Yazı da severim aynı konu). Sıcak seven müminler olamaz mı? İnsanlar olarak doğayı çok vahşice kullanıyoruz o ayrı konu, arkadaşın dediği gibi o zaman doğu Abd 5 vakit namazında, Sibirya orucundan feragat etmiyor olsa gerek.

Allah'a dua edelim ama bir sıcak yuva için dua edenleri de unutmayalım.