İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Bu kis cok hizli gecti hicbirsey anlamadim.Evet heyecanliydi gozuken sistemleri takip etmek her nekadar istanbul olarak guzel kar alamazsakta.Ama ne ara mart ortasina geldik dusundukce uzuluyorum uzuldukce dusunuyorum kisir donguye girdim :/ Ve Aralik a daha aylar oldugu aklima geldikce bir tuhaf oluyorum ?(Umarim 2020 kisi basta istanbul olmak uzre iyi gecer yoksa forumda psikolojik destek alanlari goruruz ^^

• Bu kis cok hizli gecti hicbirsey anlamadim.Evet heyecanliydi gozuken sistemleri takip etmek her nekadar istanbul olarak guzel kar alamazsakta.Ama ne ara mart ortasina geldik dusundukce uzuluyorum uzuldukce dusunuyorum kisir donguye girdim :/ Ve Aralik a daha aylar oldugu aklima geldikce bir tuhaf oluyorum ?(Umarim 2020 kisi basta istanbul olmak uzre iyi gecer yoksa forumda psikolojik destek alanlari goruruz ^^

Ya oraj tedavisi ya seneye 3-4 Godzilla, forum olarak durgun havalardan nefret ediyoruz ^^^^

Bu uzun süreli durgunlukların acısı fena çıkabilir. Ben güneş lekesinde azalma konusuna umut bağladım açıkçası :)

• Ya oraj tedavisi ya seneye 3-4 Godzilla, forum olarak durgun havalardan nefret ediyoruz ^^^^

Bu uzun süreli durgunlukların acısı fena çıkabilir. Ben güneş lekesinde azalma konusuna umut bağladım açıkçası :)

Aman oraj deme bana 2 kere tv mi bozdu dusen yildirim paratoner gibi cekiyor oturdugum yer mubarek!

• Aman oraj deme bana 2 kere tv mi bozdu dusen yildirim paratoner gibi cekiyor oturdugum yer mubarek!

Ben yazlıkta müstakil evde yakalanmıştım bir keresinde, en yakın paratoner ilçe merkezindeydi bu yüzden ev beni korumaz deyip dışarı çıkmıştım, oraj korkumu yendiğim gece oldu :)

• Ben ilkbahara haksızlık ettiğimizi düşünüyorum bir sıcak,bir soğuk havalar,orajlar bence hoş bir mevsim ha yazı zaten pek sevmiyoruz forumca doğrudur

• Ben ilkbahara haksızlık ettiğimizi düşünüyorum bir sıcak,bir soğuk havalar,orajlar bence hoş bir mevsim ha yazı zaten pek sevmiyoruz forumca doğrudur

Yazın da güzel oraj görüyoruz Temmuz 2017 gibi bir şey görsek oldukça tatmin edici olurdu :)

• Orajın da hayırlısı gelsin isteyelim

Cam çerçeve indiren , can güvenliği tehlikesi yaşatan Orajı ne yapalım

Herşey tadında güzel

bu sene gozumuz medikanlarda hocam citamiz yuksek:))))

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Orajın da hayırlısı gelsin isteyelim

Cam çerçeve indiren , can güvenliği tehlikesi yaşatan Orajı ne yapalım

Herşey tadında güzel

Hocam o yüzden 'gibi bir şey' yazdım. Aynısı gelse bir afet daha kötü olurdu :) Benim en sevdiğim oraj havası, sık şimşekler ve gök gürültüleri eşliğinde fırtına. Dolu yağarsa da kapımız açık tabi ^^

• Ya oraj tedavisi ya seneye 3-4 Godzilla, forum olarak durgun havalardan nefret ediyoruz ^^^^

Kutup soğukları 2 senedir Amerikayı vuruyor geçen senede Avrupayı vurdu 2 senedir adam akıllı kar göremeyen Marmara ve Karadeniz seneye patlarsa şaşırmamak lazım