İzmir, Aydın, Muğla, Manisa Özel Raporlar-Yorumlar

• Hocam pazartesi 1050 rakımlı Ödemiş’in Gölcük yaylasında olucam durum ne olur ulaşımda sıkıntı yaşarmıyız ? ( Ödemiş’in kuzeyinde kalıyor dediğim yer.)

• Hocam pazartesi 1050 rakımlı Ödemiş’in Gölcük yaylasında olucam durum ne olur ulaşımda sıkıntı yaşarmıyız ? ( Ödemiş’in kuzeyinde kalıyor dediğim yer.)

Şuan ki görüntüde kar olur gibi son gün konuşuruz yine ab’nin En ufak hareketi bile etkiliyor. ayrıntılı incelemek lazım ben ortalama rakımlar yazdım bilmeyenler için ödemişin güneyi çok sıkıntı ama sabah ki ecmwf gibi gelirse direk lodos yiyiyor.

Kesin ecmwf gibi gelicek diye birşeyde yok ben ecmwfciyim orası ayrı :) Takibe devam yarın akşam ancak netleşir.

• Sabuncubeli, Çatalkaya Radar, Yamanlar yine çok güzel kar alacak 3. defa. Bu gidişle kış sonuna kadar merkeze iner bu kar ümidi kesmeyelim :) . Tabi soğuk akışı devam ederse.

• Biraz önce bir çok veriyi inceledim,daha hiç bir model mutabık değil, mesale ecm 4 gün yağış, en yüksek 6 derece olacak diyor,gfs pazartesi,salı yağış en yüksek 5 derece olacak diyor,icon 4 gün yağış en yüksek 5 derece diyor,

poseidon pazartesi yağış kar olur diyor,salı açıyor,bunun gibi bir çok modelin kafası karışık,sistemin nerye patlayacağı net değil,o yüzden yarın akşamı beklemek en doğrusu,ben şahsen olumsuz bir durum görmüyorum,pazardan salıya kadar poyraz fırtınalı,yağışlı,her an kara dönebilecek bir sisteme yaklaşıyoruz..Rüzgar etkisiyle (wildchild) 5 derece -5 derece hissedilecek,yaşayalım görelim..Atraksyonu bol bir sistem..

• kankalar etiketlemeyin beni artık. sonra ihale bana kalıyor. 2 senedir günah keçisi oldum. bu hava tahminlerinin tutmayışından adım yalancı çobana çıktı. ben bıraktım artık o işleri modeli izleyip gidiyorum.

ha bide sistemi buhar ettik kusura bakmayın bi kaç sene sonra inşallah yağacak. <3