İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Vintersaga sayın istanbul sorumlum; yoğun karda kartopu oynamak istiyorum. Zeytinburnu'da pek hareket yok. Avrupa yakasında nereye gitmemi önerirsin.

  Hocam Istanbul'un batısı en ideali gibi duruyor, özellikle TEM'e yakın noktalar. Resimler oldukça hoş görünüyor. Belkide Başakşehir'de olabilir. Keyfinize göre.. :)

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Bu sistemde 2 faktör ön plana çıktı Konum ve Yükseklik. Avrupa yakası konum olarak şanslıydı ayrıca yüksek kesimler çok daha fazla Kar aldı. Güneşli olarak bu Kışın en iyi Kar yağışına şahit oldum. Halen de yoğun şekilde tipi devam ederken sıcaklık -1 derece olması sebebi ile örtü miktarı artmaya devam ediyor. Aldığım duyuma göre Yeşilyurt gibi kıyı kesimlerde fazla kar yokmuş. Bu nedenle kendimi şanslı hissediyorum. Biraz iç kesimde olmam ve rakımın 115 metre olması bizi kurtardı :)

 • Istanbul Kağıthane'den Samsuna yani bana selamda geldi :D eyvallah dostlar bol bol eglenin bizim yerimizede biz orta ve doğu karadeniz olarak 2 senedir havada dahi olsa gormedik ama sizi mutlu gorunce bend3 mutlu oldun bol bol foto atın çok selamlar


 • Hocam biz daha doğudayız Pendik Tuzlayı bilemem gerçi orasıda İstanbulda en sıkıntılı yer kar açısından orası kurtarabilir belki gece ama Kocaeli çok geride kaldı eğer biraz daha doğulu gelseydi sistem çok daha iyi olabilirdi şuanlık görünen İstanbulun kurtardığı. Gece saat kurup kalkıcam bi bakmak için nekadarda pek umutlu olmasamda. Hayırlısı artık.

  sistem ilk gözüktüğünde batı-karadenizden burnunu sokuyordu öyle gelseydi kocaeli-sakarya coşacaktı, böylede biz ucundan yırtıyoruz, üzüldüğüm tek nokta Yunanistan bile 2 büyük sistem aldı biz ise hep ucundan..

 • Kar yağısi gece saatlerinde etkisini kayıp mı edecek ? Bilgili bir kardeşim cevaplayabilirse sevinirim.

  Gece 2den sonra coşacak... Şu an üzgün gibi olan Anadolu Yakası'nda kimse gece uyumasın.... Avrupa Yakası aynı şiddetinde devam edecek... Radar süper, radar enfes, daha da enfes olacak...

  Eğer bu sistemin soğuklarının yunanistana falan giden kısmını biz alabilseydik istanbul belki de hiç unutamayacağı bir balkanlardan gelen soğuk hava dalgası klasiği yaşayacaktı. Yine de güzeldi sistem.

  KEsinlikle katıldığım bir yorum bu... Yunanistan'ın da hiçbir işine yaramadı ki o soğuklar :/ Adamlar sadece baklavamızı değil, soğuklarımızı da çalıyorlar...


  Sistem bizim için çöp şuan

  Gece 02'den sonra rk223_kgigf-12351:/8103*

  Sabaha kadar.....
  Cetvellerinizi metrelerinizi hazırlayın....