İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar


 • Hayal aleminde mi yaşıyorsunuz ? 20 cm kara bile razıyız nedir. Ortada kar yok biz 20 cm e razıyız diyoruz. 20 cm i geçtim ben 5 cm e bile razıyım. Kaç cm olduğunun önemi de kalmadı bu saatten sonra benim için yağsın yeter şahsen.

  Kar açlığı tavan yapti hepimizde

 • (G) elir gibi yapar , yalpalar

  (E) n sonunda gelmez bu

  (L) apa lapa karı rüyada gösterip,

  (M) anileri sana yazdırır bu

  (E) n sonunda pes ettirir

  (Z)ar zor 5 cm yapar bu .

 • Snow_Warrior

  Öncelikle teşekkür ederim yukarıda söyledim sayfaları karıştırmışım tabii ki verisiz konuşmayı bende sevmem

  Diğer konuya gelince sizin düşüncenize saygı duyuyorum kötü de çıksa iyi de çıksa model takibini yapıyorum bilim sevmeyen biri değilim ancak bazen de manevi olarak bazı şeyleri yaradandan isterim neyse fazla uzatmıyacagim sizi de kırdıysam bende özür dilerim. Saygılar

 • Ecmwf ortalama-2.6 ana senaryo-6.2 senaryolar da güzel bir anda nasıl değişti :/

  İlginç olanı dünki diyagramda ortalama 0 ve -2-3 civarında senaryo sayısı toplasan 3-5 tane var yok şimdi bi anda evrim geçirdi. Bu modellerin diyagramınada guvenilmez arkadaş zaten gfsninkine güvenmiyordukda Ecmde 50 senaryonun 45-46si böyle çuvallıyorsa biz neye bakalım şimdi. Ayrıca Gfs halen öyle birşey yok diyor.

 • Son çıktılar herkeste bir hayal kırıklığı ortaya çıkardı ancak atmosferin yapısı kaotik modellerin de aslında suçu yok verileri giren biz insanlarız sonuçta. En ufak bir hata eksik veri girişi bir anda her şeyi ters yüz edebiliyor. Sakin kalın bu arada dini konuları da burada polemik konusu yapmayın ben bir ilahiyat fakültesi hocası olarak bu yorumları okuyunca rahatsız oldum lütfen bu konuları burada tartışmayın NOKTA.

 • O sistemden sonra İstanbul’un üstünden pek çok önemli sistem uçuverdi sanki sonuncusu gibiydi beş gün doyasıya yaşadık o sistemi.

  Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

 • Ecm 27-28ocak için aniden guzellesti kuvvetli karayel var.En azından ocak bitmeden havada kar ihtimali var.istedigimiz arzuladığımız sistemi şubatta alacağıma inancım tam:)