İstanbul Özel Raporlar-Yorumlar

 • Önümüzdeki sistemde veriler out; tecrübe in. :saint: Veriler ofsaytta kalabilir.. :chinese:

  Yaşayacağımız sistemin en güzel özeti bu olur herhalde.Bu tarz sistemlerde elden geçirilmesi gereken o kadar çok şey vardır ve bu şeyler birbirine o kadar ince bağlıdır ki beklenenden en ufak bir sapma bile devasa farklara yol açabilir.O nedenle bu tarz sistemlerde veriler üzerinden elbette konuşulur ama sizi asıl doğru tahmine götürecek şey geçmişte bu tarz sistemlerde yaptığınız gözlemlerdir.

 • Hocam Marmara Sorumlusu olarak İstanbul hakkında ne düşünüyorsunuz ilk salınım için ?

  Cuma günü İstanbul genelinde kky ara ara kar,iç ve yüksek kesimlerinde kar bekliyorum.Kıyılarda cıvık örtü ihtimali bulunuyor.İç ve yüksek kesimlerde 5-10cmye oynayabilir belkide duruma göre fazlası olabilir o sürprize girer.Daha çok şanslı kesimler Arnavutköy,Başakşehir,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Çatalca ve silivri olur örtü açısından.

  Cmt sıcaklıkta yükselme var kıyılarda yağmur ve ara ara kky olabilir iç ve yüksekler yine kky ve kara oynar ama tutma ihtimali düşer

 • Cuma günü İstanbul genelinde kky iç ve yüksek kesimlerinde kar bekliyorum.Kıyılarda cıvık örtü ihtimali bulunuyor.İç ve yüksek kesimlerde 5-10cmye oynayabilir belkide duruma göre fazlası olabilir o sürprize girer.Daha çok şanslı kesimler Arnavutköy,Başakşehir,Beylikdüzü,Büyükçekmece,Çatalca ve silivri olur örtü açısından.

  Cmt sıcaklıkta yükselme var kıyılarda yağmur ve ara ara kky olabilir iç ve yüksekler yine kky ve kara oynar ama tutma ihtimali düşer

  Hocam hani cuma saf kar yağacakti her bölgesinde istanbulun ?

 • Yaşayacağımız sistemin en güzel özeti bu olur herhalde.Bu tarz sistemlerde elden geçirilmesi gereken o kadar çok şey vardır ve bu şeyler birbirine o kadar ince bağlıdır ki beklenenden en ufak bir sapma bile devasa farklara yol açabilir.O nedenle bu tarz sistemlerde veriler üzerinden elbette konuşulur ama sizi asıl doğru tahmine götürecek şey geçmişte bu tarz sistemlerde yaptığınız gözlemlerdir.

  :hfyeni (25)::hfyeni (25):

  There was a time when more meant better. When everything meant everything. Times change... • Hocam hani cuma saf kar yağacakti her bölgesinde istanbulun ?

  Benimki TEMKİNLİ bir tahmin :) .Bu tarz sistemlerde her tahmincinin yoğurt yiyişi farklıdır.Her duruma açık sistemlerdir.

  İstanbul adına birçok örneği vardır bu tarz sinoptiklerin.O sinoptiklerde ne gerçekleşmiş nasıl gerçekleşmiş incelemek gerekir

  Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

  Micheal Jordan-

 • Aslında sinerji eksikliği değil de insanlar 4-6 salınımında çok umutlandılar. Ben de dahil.

  Sinoptikler efsane üstü şeyler gösteriyordu onlar yerini -4 lere bırakınca ve periembe yağacak olan muhteşem yağılı yağmur olarak alınca üzüldük. Ama toparlanmasını da biliriz evelallah. :)