2018-2019 Kış Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hava_Forum.

Hocam öncelikle Allah utandırmasın.Çok güzel bir kış tahmini.Tutması dileğiyle.Son cümleniz çok iddialı siz zaten başarınızı kanıtlamış birisiniz Türkiye'de bu alandan tanınmış kişisiniz ama bu bir tahmin tutar ya da tutmaz insanlar bunlar için sizi yargılayamaz.Bu kış tahmininiz İnşaAllah tutar diyorum ama tutmasada siz yönetmenliği hiç bir zaman bırakmayın kar severleri Efsanesiz bırakmayın.:)

Yine de ben ateş edeyim Hocam.Çünkü ateş edilmeyecek gibi değil.:gun_bandana:rk23_kgigf-123:gun_bandana:rk23_kgigf-123rk223_kgigf-12351

• Hava_Forum Hocam bırakmak yakışmaz tahmindir adı üstünde... Allah inşallah istediğimiz gibi kış nasip eder. Ama siz ve diğer hocalarımız ve Site yöneticileri daima burada olursunuz İnşallah ekip çok güzel... Bu kış büyük sinerjiyle başladık zaten... O sene BU SENE.

• Semih Hoca'yı cesareti ve kararlığından dolayı tebrik ediyorum,eline sağlık.Elini görüyorum ve artırıyorum,bu kış İstanbul Boğazı ve Haliç'tekısmi donmalar olacak bence.

• Forumu beş yıldır takip ediyorum yaz kış.Bu ilk yorumum .Genelde sessiz sedasız takip ettim.Yağış nasip işi Rabbim dilerse bir damla nasip etmez. Dilerse tamam diyene kadar gönderir.İlkokul yıllarından beri kışın sokak lambaları geceleri benim gözlem yerlerimdi.Bu hastalık hala devam ediyor.İnşallah tahminin doğru çıkar ne diyelim.......

• Semih hocam yine her sene olduğu gibi bu sene de cesaret ve kararlılığınızdan dolayı tebrik ediyorum. Her sene tahminlerinizde olduğu gibi bu tahminlerinizde de oldukça yüksek bir başarı oranı göstereceğinden eminim umarım herşey gönlünüzce olur. Emeğinize yüreğinize sağlık bu sene yine bol bol ateş edip gözlüklerimizi takıcağız gibi duruyor 8)8)8)8)8)rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351rk223_kgigf-12351:gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:

• Hava_Forum hocamızdan adına yakışır EFSANE bir tahmin gelmiş biz HF ailesini daha da heyecanlandırmıştır.

Allah utandırmasın inşALLAH beklentinize yakın hatta daha da üstünde güzel bir kış geçiririz.

Yönetmenliği bırakırım gibi söylemlerinizden vazgeçmenizi hatta bunu tamamen aklınızdan çıkarmanızı isterim.

Ola ki tahmininiz tutmadı siz de bu eksik kalan yerler de kendinizi geliştirirerek daha EFSANE olma yolunda çaba gösterirsiniz.

HF ailesi olarak daima arkanızdayız...

Bu Sene O Sene HF Ailesi olarak buna inanıyor, Sistemlerin Oluk Oluk Ülkemize Akmasını Bekliyoruz....

• Ağzınızdan bal damlıyor hocam o sene bu seneeee :gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana:rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123

:gun_bandana: 2022 MART EFSANESİ :hfyeni (29):

• umarım tahminlerinizde en az yanılma payı ile haklı çıkarsınız.

Tutmazsa da bırakmayın. Devam edin.

"Denedin. Yenildin. Olsun. Yine dene. Yine yenil. Daha iyi yenil.” Samuel Beckett/scatisma2::341

• Hocam sizi epeydir takip eden bizler bilginizin farkındayız ve tahminlerinize güveniyoruz. Fakat felaket boyutunda bir karda istemem doğrusu. Hevesimizi alacak kadar yağsın, günlerce kartpostallık görüntüler versin yeter. :)

• Forumu beş yıldır takip ediyorum yaz kış.Bu ilk yorumum .Genelde sessiz sedasız takip ettim.Yağış nasip işi Rabbim dilerse bir damla nasip etmez. Dilerse tamam diyene kadar gönderir.İlkokul yıllarından beri kışın sokak lambaları geceleri benim gözlem yerlerimdi.Bu hastalık hala devam ediyor.İnşallah tahminin doğru çıkar ne diyelim.......

Sokak lambalarının ışıkları ... gece 2-3 de kalkıp nasıl yağıyor ne kadar dolmuş diye bakmak , sabah okul yoksa ilk iş hemen giyinip kimse kar'a basmadan çıkıp orada yürümek kar topu yapmak , o karda yürürken çıkan ses...... Burada bizi bir araya getiren en önemli şey belkide bunlardır . İnşallah semih hocamızın tahminleri doğru çıkar ve hasretimizi doyasıya gideririz

İzmit 5 günlük hava durumu

tahmin-show-2.aspx?m=KOCAELI&basla=1&bitir=5