2018-2019 Kış Tahmini

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Hava_Forum hocam ağzınızdan bal damlamak la kalmıyor resmen altın sözler damlıyor ben şunu bilirim ki sizin iddia ettiğiniz şeylerin bir çoğu gerçekleşir O zaman HAVA FORUM OLARAK ATEŞ EDELİM :hfyeni (29)::hfyeni (29):rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123rk23_kgigf-123:gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::gun_bandana::/8103*:/8103*:/8103*:/8103*:/8103*

İstikbal Göklerdedir -Mustafa Kemal Atatürk

• Abicim yılbasinda hava nasil olur soguk atagi gerceklesirmi

• Efsane semih üstad sizi takdir ve beyeni ile takip ediyorum Arif üstdı keybettik çoktan gürünmûyor trantula oda yok ve sizin gibi değerli bir kaç daha üstad vardı onlarda yok ellimizde tek siz kaldınız Emeğinize vede dilinize sağlık tahmininizin bir kısmı tutmayabilirde dahada güzel olabilirde bunu unutmayın biz her zaman yanınızdayız. sizin gibi değerli insanları kaybetmek çok büyük bir kayıp olur

• Hocam allah razı olsun.Insallah beklediginiz tahminler gerceklesır.Ulkemiz hayirli berekrtli kar yagislarina kavusur.Bizde heyecanla sizin ve tahmin yapan kardeslerimizin analizlerini takip ederiz.Metreler hazir bekliyoruz.:D

• Hocam ben hayalini kurmakta zorlandım 2017 fragman demişsiniz. Sinyalleri söylüyordunuz diğer üstadlarla birlilte sürekli olarak ama bu kadar kuvvetli olduğunu beklemiyordum. Allahım bu sayfalardan eksik etmesin seni, elleriniz dert görmesin, birlikte çok güzel, efsane bir kışa inşAllah.

• Hocam ellerinize sağlık tahmininiz içimi ısıttı :) Allah daha uzun yıllar tahmin yapmayı nasip etsin. Bu adı üstünde bir TAHMİN, tutmazsa bile -ki tutar bizi bırakmayın. Sizin konuda birşey yazmasanız bile orda isminizin gözükmesi bile bizim için büyük sinerji. Seviliyorsunuz :)

• Hocam emeğinize sağlık, Allah utandırmasın. Ülkemizin buna çok ihtiyacı var çünkü. Televizyonda bir bir kuruyan göllerimizin haberlerini seyrettikçe çok üzülüyorum doğrusu. Ne kadar bol kar yağarsa yer altı suları o kadar beslenir diye düşünüyorum. Tabi yağacak karların görsel güzelliği de ayrı, çocuklar kar zevkini unutacaklar neredeyse. İnşallah hep beraber yaşarız bu zevki, sabırsızlıkla bekliyoruz takibe devam.

hava-kars323MMEHYhava-kars323