Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Şüpheli maalesef bir Türk, umarım bu değildir saldırgan.

Utrecht'te yaşayan bir Türk iş adamı, şüphelinin daha önce Çeçenistan'a savaşmaya gittiğini ve Hollanda'da Işid bağlantıları nedeniyle tutuklandığını fakat sonra serbest bırakıldığını söylemiş, Türk toplumu ile pek bir bağı olmadığını da eklemiş.

• Sosyal medyadaki,internet siteleri veya forumlardaki ve youtube'da ki lanet seçim reklamlarindan gina geldim.:rolleyes:

İstanbul'un en işlek caddeerinden birinde dershanem var, sınavda bütün partilerin seçim müziklerini teker teker ezberledim artık. İnternet reklamlarına bi nebze katlanılır da sokakta bangır bangır müziği duyan kişinin fikrinin değişeceğini hiç sanmıyorum.

• Forumda Ayasofya Müzesi ile ilgili sürekli paylaşımlar yapılması hoş olmamaktadır. Ayrıca Ayasofya'nın kapalı olduğu söylemi de yanlıştır, zira müze statüsünde ziyarete açıktır.

Cumhurbaşkanı Erdoğan bu konuya bir nokta koymuştur:

"Ayasofya açılsın diyorlar. Be kardeşim. Bir şey söylerken duygusallıkla, af edersin bu alçağın, bu teröristin sözlerine karşı böyle bir talepte bulunmanın bir anlamı yok.

Bu oyunlara gelmeyelim. Bunlar da bir tahriktir.

Mesela orada bir sergi yapıldı. Orada Kur'an tilaveti de yaptık. Belli bir bölümünde şu anda namaz da kılınıyor. Bunları aşmak bizim için sorun değil. Aşarız. Ama getirisi götürüsü nedir? Bunu da burada açıklamam doğru olmaz. Bunun bir götürüsü var. Bizim için faturası çok daha ağırdır. "

Kaynak: https://t24.com.tr/haber/erdog…-nin-sesi-cikti-mi,812883

• İran ve Türkiye, pkk ya karsi ortak harekat duzenleme karari aldiktan sonra icraate koyulmuslar, bunlar bolgedeki terorist temizligi ve bolgenin sihhati acisiindan dogru ve zamanlamasi guzel hareketler..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Sürekli Ayasofya Camii hakkında kimler paylaşımlar yapıyormuş bilmiyorum, ben kendimden mesulüm. bilinsin ki Ayasofya müze değildir, ibadethane'dir. İslamiyet yürürlüğe girmeden önce inşa edildiğinden ve geçerli Din Hıristiyanlıkken yapıldığından dolayı kaya gibi sağlamdır. Gururumuz Mimar Sinan ihtiyarın eline baston verdik diyerek Ayasofyayı güçlendirmiş bu günlere dek gelmesine vesile olmuştur. ben siyasetçi değilim, faydayı zararı bilmem, politikadan da anlamam. duygularımla konuşurum bu da beni bağlar. dileyen aksini düşünür fikrini değiştirmek için çabalamam. sonuç olarak Minarelerle süslenmiş içinde düzenli olarak Cuma Namazı kılınmış Ecdad yadiğarı harikulade bir İbadethanedir, Ayasofya Camii.

• Bir beka diyerek bir de herşeyden mağdurluk yaratarak yıllardır bir bitmediniz. Ülkede beka sorunu yok, zeka sorunu var.

aynen 1940 tan beri bir bitmediniz, ulkede zeka sorunu yok aslinda beyin kitligi var bir kesimde, bu ulkede beka her zaman konusulacak daha bunu anlamaniz icin bir kurtulus savasi dahami yasamak gerek?

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

Einmal editiert, zuletzt von Narsil ()

• Buarada ayasofya ile ilgili gorus bildirmenin ne sorunu varmis, her goruse saygi ve anlayis lazim.

• Buarada gunaydin forumdaslar gununuz guzel gecsin insallah,hava yine guzel olacak gibi:)

• baharda size tanga giydireceÄim ile ilgili görsel sonucu

Bahar temizliği başladı. Allah tüm kuvvetlerimizin yar ve yardımcısı olsun. Sefer bizim Zafer Allah'ındır ....

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Queen Türk milletine hakaret ediyorsun farkındasın değil mi ?

onlar hakarete alisiklar ama ben burada kimseye hakaret ettirmem oda baska bir husus.