Konu Dışı [Genel Sohbet]

• Bir beka diyerek bir de herşeyden mağdurluk yaratarak yıllardır bir bitmediniz. Ülkede beka sorunu yok, zeka sorunu var.

aynen 1940 tan beri bir bitmediniz, ulkede zeka sorunu yok aslinda beyin kitligi var bir kesimde, bu ulkede beka her zaman konusulacak daha bunu anlamaniz icin bir kurtulus savasi dahami yasamak gerek?

• Zeka sorunu var demek hareket etmekse beyin kıtlığı var demek ne ola ki

siz önce hakaret ile hareket arasındaki farkı bir çözün, bu ülkede beka sorununun her zaman olacağını kafanıza koyun, bunun şuan ki durumla da bundan 50 yıl sonrada olacağını idrak edin, ondan sonra bana özelden yazabilirsiniz. Siyasete dalmanın anlamı yok konu dışına hep beraber çok çıkmayalım bu kadarı kafidir

• Öncelikle herkese günaydın.

Beka sorunu denen şey bulunduğumuz coğrafya itibariyle sürekli tetikte bulunmamız gerektiği, bu yüzden de istikrarlı ve güçlü olmamız gerektiği ise buna itirazım yok, eskiden beri var bu sorun ve her zaman da olmaya devam edecek. Asıl sorun bunu halkı korkutmak için kullanan siyasi odaklardır. "Bak bizi seçmezseniz ülke yıkılır, batar ha, dikkatli olun" edebiyatı yapmak en başta Türk halkına hakarettir, bu devlet bin yıldır Anadolu topraklarında, yıkılmaması veya zarar görmemesi için size ihtiyacı yok.

Atatürk'ün güzel bir sözüyle bitireyim yazımı ; "benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. "

• Öncelikle herkese günaydın.

Beka sorunu denen şey bulunduğumuz coğrafya itibariyle sürekli tetikte bulunmamız gerektiği, bu yüzden de istikrarlı ve güçlü olmamız gerektiği ise buna itirazım yok, eskiden beri var bu sorun ve her zaman da olmaya devam edecek. Asıl sorun bunu halkı korkutmak için kullanan siyasi odaklardır. "Bak bizi seçmezseniz ülke yıkılır, batar ha, dikkatli olun" edebiyatı yapmak en başta Türk halkına hakarettir, bu devlet bin yıldır Anadolu topraklarında, yıkılmaması veya zarar görmemesi için size ihtiyacı yok.

Atatürk'ün güzel bir sözüyle bitireyim yazımı ; "benim naçiz vücudum elbet bir gün toprak olacaktır, ancak Türkiye Cumhuriyeti ilelebet payidar kalacaktır. "

heh şöyle, zaten beka nın kelime anlamına baktığımızda karşımıza bu çıkacaktır. Dem vurduğum yerde tamda budur. Asıl sorunla başlayan kısıma ise cevap vermem çünkü bu konu siyasete girecektir hepimizin bir görüşü var buna da saygı duymak gerekir