Konu Dışı [Genel Sohbet]

 • Her akşam belli sosyal medya sitelerinde bazı hesaplar sürekli yalan haberler yapıyorlar.Buda onlardan biridir umarım.


  Yine son günlerde olanları bırakıp resmi açıklamayı bekleyelim.

  Perdeyi araladığınızda güneşi esirgemiyorsa gökyüzü, o güzel günlerin bedelini ödeyen şehitler ve geride bıraktıkları vardır.

 • Paylaşmayın şu yazışmaları. Resmi açıklama gelsin. Gören görüyor zaten sosyal medyada hep aynı fotoğraflar. Bazılarının yalan da olabiliyor. Olay ciddi bu sefer. Hem Cumhurbaşkanı hem ana muhalefet toplanıyor.

 • Twitterdaki trollere inanmayınız. Milli savunma Bakanlığı gerekli açıklamayı yapacaktır şehit saklayacak halleri yok artık bi yola girdik şuana kadar İdlipte 28 şehit vermiştik toplamda hava sahası sorununu çözemedimiğimiz ve koruma kalkan görevi yaptığımız her vakit şehit sayısı artıyor ya askeri oradan çekeceğiz yada Resmen rejime savas ilan edeceğiz uçaklarımızın düşme pahasına o şamı o esadın başına yıkmak boynumuzun borcu olur eğer abartılan sayılar doğruysa inşallah fazla kayıbımız yoktur.

 • Ekşide az önce iki üç kişiye sağlam giydirdim!

  Twitter da her kafadan farklı ses çıkıyor 50-60 asker şehit diyorlar!!!

  Arkadaşlar bu işin aslı nedir biri ALLAH aşkına aydınlatsın.

 • Hala resmi açıklama yok ve havuz medyası devlete yakın kanallar aynı anda aynı saatte aynı 1-1 haberi servis etmeye paylaştı. Milli savunma bakanlığı acil açıklama yapmalı.

 • Hala resmi açıklama yok ve havuz medyası devlete yakın kanallar aynı anda aynı saatte aynı 1-1 haberi servis etmeye paylaştı. Milli savunma bakanlığı acil açıklama yapmalı.

  Valla yandaş medya dediğin gibi aynı haberi yaptılar tweet atarak. Onları görünce taman şimdi kesin bir şey var dedim kendimce... Altyapı hazırlıyorlar kesin ..

 • haritaci6741 bende şüpheleniyorum şayet Allah korusun haberler doğru ise bu yandaş medyanın yaptığı milletin aklıyla oynamaktır. Ayrıca şuan ekşi sözlük'e erişim sağlanamıyor. Sosyal medya çığırından çıktı milli savunma bakanlığı acil açıklama yapmalı. Sanırsam Cumhurbaşkanı kabine toplantısı sonunu bekliyorlar.