Konu Dışı [Genel Sohbet]

• THK yetkilisinden Bakan Pakdemirli'ye yanıt: Yangın söndürme uçaklarımız ne bozuk, ne eski, ne de yağ kaçırıyor.

Bir iddia var. Yangın söndürme olayı özele devredilmiş. Yangın boyutu ne kadar büyükse söndürmesine göre ek ücret alıyorlarmış. Umarım yalandır. Çok kötü iddialar. Bakan uçaklar arızalı diyor THK yetkilisi hiçbir şeyi yok diyor. Ormanlarımız yok oluyor. Kaçıncı yangın artık. Bugün Muğla Marmaris'te orman yangını çıkmış gene.

• o arkadaşa ilk tepki fitilini ateşleyen kişi benim ve şimdi ne kadar doğru bir iş yaptığımı görünce kendimle gurur duydum :D Adam önüne gelene sallamış maşallah. Tweetlerine baktım biraz ne Bünyamin Sürmeli koymuş ne Miktad Kadıoğlu. Gelene geçene giydirmiş. Bizden ayrılanların kurduğu bir forumdan da kovulmuş. Kendisini sağa sola küresel iklim uzmanı diye pazarlıyor. Enaniyet çok kötü bir şey arkadaşlar.

Yeryüzünde kibirlenerek yürüme; çünkü ne yeri yarabilirsin, ne de boyca dağlara ulaşabilirsin. İsra-37

• Tweetin devamı var bağlantıya tıklarsanız son derece bilgilendirici.

• Hayırlı sabahlar.Cumanız cümleten mübarek olsun.Rabbim yaptığımız ibadetleri ve duaları kabul eylesin inşaAllah.

2000-2001-2002-2003-2004-2006-2008-2009-2011-2012-2015-???:gun_bandana:2019hava-kars323uzays3271653126hava-kars323

• Benim adım #EmineBulut

Eski eşim tarafından boğazım kesilerek öldürüldüm. 10 yaşındaki evladım son nefesimi verirken gözlerime bakıyordu. Beni ve katledilen, şiddet gören binlerce kadını unutmayın.

Çok acı bir olay... Sessiz kalınmamalı.