Son Şans

  • 2012 şubatında kaçırdığımız devasa bir sistem vardı hani!. yine aynı hayal kırıklığını yaşıyoruz. ne şansız bir coğrayada yaşıyoruz arkadaş. b azor yükseğinin bize kaçıncı keleği sayısını dahi unuttuk. 850 hpa da -20 ler ve altı bir sistem yine bizi teğet geçiyor. aynı kaderi yaşamaktan bıktık. ben kışı noktaladım. bu kış tıpkı 1995 gibi 2007 gibi 2014 gibi kestaneler arasına ismini çoktan yazdırdı bile.

  • Ağaçlar tomurcuklanmaya başladı.Çiçek açan bademler bile var.Ocak boş şubatta gitti gidiyor martta da gelmez umarım.Kar sever olarak bende çoktan sezonu açmadan kapattım.Önümüz kışa inşALLAH :bawling:

  • haha :) Totem mi yapıyorsunuz arkadaşlar. GFS ye bakarak mı kendinizi üzüyorsunuz? Sistem kaçmadı daha şuan geliyor %70 oranlarında. Rahat olun :)

  • Bünyamin Sürmeli işinin ehli birisidir. Dediği şey sistem gelmeyecek değil dediği şey sistem sınırda.Yani gelebilir de gelmeyebilir de şu an bir kesinlik yok diyor. Bu da doğal zira biz ve buradaki hoca ve üstatlar bunu söylerken onun tv ekranlarında milyonlarca kişiye bunu söylemeyip sistem cepte ya da sistem yok demesi akla mantığa uygun mudur ? Hayır değildir bundan dolayı benim size önerim bugünkü ecm ve çarşambaya kadar ki olan süreci sabırla takip etmeniz sabrım yok diyorsanız da bence şu sıra model takip etmeyin.