Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • GabelBerg10 dostum keltepedesin, bizde birazdan sucuk yapmaya çıkıcaz oraya , erime durumu çok hızlı ama kar var hala 2 cm e kadar düştü oralar nasıl diz boyu vardır tahminen

Yok hocam Ercan abi yolladı ondan aldım görüntüyü.Çokmuş kar

• 13:00 gibi evden çıkarken orta kuvvette kar vardı. Bolu dağı eteklerine geldiğimde şiddetlendi ana yollar tutmaya başlamış görüş mesafesi düşüktü sıcaklık 0 derece. Geri döndüm Düzceye girerken sıcaklık 0.5 kar devam ediyordu. Bir yere oturup çay içip kar izleyim dedim bir ara taneler irileşti tutmaya başladı kalkmama yakın yağmura döndü sıcaklık 0 derece şu anda da yağmur hafif şekilde devam ediyor.

• cedkanbiryafes fakültemin önü beyaza bürünmüş şu an var mı kar:)

Şu anda yok ama kütleler yaklaştı iyice. Hava kararmasıyla kar yağışı da başlar. Sıcaklık serdivan merkez 1,4 derece kampüs 0.1 derece. Çiğ noktası zaten düştü. Yağış başladığı an kar olarak alırız. Salı günü bizim için çok güzel olacak :)

İzmit 5 günlük hava durumu

tahmin-show-2.aspx?m=KOCAELI&basla=1&bitir=5

• Serdivan da şu anda bir şeyler yağıyor ama ne yağıyor anlayamıyorum. Bu kadar veriye rağmen hala daha yağmur yağıyorsa eğer oturup ağlayacağım.

İzmit 5 günlük hava durumu

tahmin-show-2.aspx?m=KOCAELI&basla=1&bitir=5

• Arkadaşlar tahmini boşuna yapmıyoruz :S

Sorularınızın cevabı burada var.Eğer yazıda yoksa haritada var,haritada yoksa yazıda :)