Marmara ve Batı Karadeniz Raporlar-Yorumlar

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Narsil haklısınız hocam, o konuya güzel bir derleme yapmayı düşünüyordum bende.. Bundan sonra yakaladıklarımdan iyi çıkanları da şimşek konumuza anlık yüklerim.

• Meteoroloji Bursa, Balıkesir, Kütahya illerine uyarı verdi bugün öğleden sonrası için saat 14.30 oldu ama hala radarda gelişen bir kütle yok. Dün bizim burayı saat 17.00'den sonra vurdu gerçi belki öyle olur. Meteoroloji uyarı aralığını 12.00 ile 17.00 arası demiş. Kesin 17'den sonra yağar. ^^

• Anlık. Şimşek yağmur gök gürültüsü. Missss... Sakarya da hava serinledi

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Anlık. Adapazarında gökyüzü sığınaklara girin diyor. Gök gürültüsü baya sağlam

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Konumum adına durgun geçen kısa bir sürenin ardından son günlerde aldığımız yağmurlar ile toprak kendine geldi, hayat buldu.. Dün deniz üzerinde şimşek şov ile görsel şölen tadında başlayan geceyi, bu sabah yine toprağı suya doymuş halde bularak durumu taçlandırdık. Kısaca keyfimiz yerinde bu sıralar hamdolsun, Rabbim herkese vaktinde güzel yağışlar versin.

• önümüz de aksiyon dolu günler var ve konu da kimse mesaj yazmıyor. illa ki kar yağdığında mı yazacaksınız arkadaşlar. canlanın biraz kurban olduklarım.

• çok fazla bir aksiyon beklemiyorum ben kendi adıma..diyagramlar tarih yaklastıkca sürekli yükseldi zaten..cok beklentiye girildiğinde genelde nazar değiyor..

durgun geçen yaz sezonuna göre hareketli 2-3 gün olacak gibi duruyor. Özellikle Trakya ve Marmara bölgesinin Karadeniz kıyıları( Kuzey Kesimler- Kırklareli Sakarya arası) ve Batı Karadeniz Kıyılarında hatırı sayılır yağış olmasını bekliyorum şahsen.

• önümüz de aksiyon dolu günler var ve konu da kimse mesaj yazmıyor. illa ki kar yağdığında mı yazacaksınız arkadaşlar. canlanın biraz kurban olduklarım.

Hep buralardayız abi de bu sıcaklar bizi de mahvetti Allahın izniyle çarşamba dan sonra sonbahara giriş yapıyoruz inşAllah

• Hep buralardayız abi de bu sıcaklar bizi de mahvetti Allahın izniyle çarşamba dan sonra sonbahara giriş yapıyoruz inşAllah

haydi bakalım hayırlısıyla. Çekeceğim kulağını . Sezonun ilk tahminini yap müsait olduğun bir ara. Sistem kovalayalım . Aksiyon yaşayalım bir şeyler yapalım :)

• durgun geçen yaz sezonuna göre hareketli 2-3 gün olacak gibi duruyor. Özellikle Trakya ve Marmara bölgesinin Karadeniz kıyıları( Kuzey Kesimler- Kırklareli Sakarya arası) ve Batı Karadeniz Kıyılarında hatırı sayılır yağış olmasını bekliyorum şahsen.

zaten saydığın yerler,benim yasadıgım yerler değil dostum:) tabıkı serınleme olacak ama yanı cok olur mu şüpheliyim..batı karadenız çok sanslı bu süreçte..

• zaten saydığın yerler,benim yasadıgım yerler değil dostum:) tabıkı serınleme olacak ama yanı cok olur mu şüpheliyim..batı karadenız çok sanslı bu süreçte..

Yalova sürpriz yapmayı sever ama. Sıcak bir Marmara denizi ufak bir soğuk kaçağı Yalova'ya sürpriz yaptırır :D

• manasbalasy sen sıkılmışsın anlaşıldı:) Biraz takip edeceğiz ama eylül ortası-son haftası belki daha aksiyonlu olabilir. Şimdilik önümüzdekine bakalım yağışımız var gibi, serinlememizvde olacak en azından şu bunaltan nem kırılır biraz..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• manasbalasy sen sıkılmışsın anlaşıldı:) Biraz takip edeceğiz ama eylül ortası-son haftası belki daha aksiyonlu olabilir. Şimdilik önümüzdekine bakalım yağışımız var gibi, serinlememizvde olacak en azından şu bunaltan nem kırılır biraz..

sıkılmayan var mı :D