18 Mart Çanakkale Deniz Zaferi ve Şehitleri Anma Günü

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Tum sehitlerimize ALLAH rahmet eylesin,nurlar icinde uyusunlar.Basta canim atam olmak uzere bu zaferde emegi gecen,canini veren atalarimiza sonsuz tesekkur ediyorum..

• Çanakkale Zaferimiz'in 105. Yıl dönümünde başta Ulu Önder Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları olmak üzere Tüm Şehitlerimizi ve Gazilerimizi Saygı, Sevgi ve Rahmetle anıyorum. Allah hepsinden razı olsun, mekanları cennet olsun.

Resim

Resim

Resim

#ÇanakkaleGeçilmez

• ÇANAKKALE GEÇİLMEZ!!!

18 Mart Çanakkale zaferi kutlu olsun.Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere tüm kahraman askerlerimizin ruhlar şad mekanları cennet olsun.

Ayrıca bugün şehitleri anma günü Rabbim tüm şehitlerimize rahmet eylesin mekanları cennet olsun.Allah onlardan razı olsun.Onlara çok şey borçluyuz.

• Fotoğraf açıklaması yok.

Çanakkale de ve yurdun her köşesinde, vatanını savunan ve bu yolda şehit olan başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk,onun silah arkadaşları, kurtuluş savaşı şehitleri ve tüm şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyoruz. Çanakkale tüm dünyaya Türk'ün vatanını nasıl koruyacağını gösterdiği gibi, savaşta ne kadar merhametli olduğununda kanıtlamıştır. 18 Mart Çanakkale zaferimizi coşku ve hüzünle yad ediyoruz..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Tarihin gördüğü en büyük orduya karşı verilen büyük mücadele ve geçit verilmeyen bir kale "Çanakkale" . 18 Mart Çanakkale Deniz zaferinin 105. yıldönümünde Başta Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve Silah arkadaşları olmak üzere tüm şehitlerimizi Saygı ve minnetle anıyoruz.

a84e928ef9b31655e1a.jpg

332d8.jpg

• Eğer giderseniz anlayabilirsiniz nasıl muhteşem bir zafer olduğunu. Eğer giderseniz anlayabilirsiniz yapılan kahramanlıkları 57.alayı... Allah tüm şehitlerimize rahmet eylesin. Mavi gözlü yakışıklım Allah senden razı olsun... 71e0e3.jpg

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Çanakkale boğazını yedi düvele zindan eden kahraman şehitlerimizi minnetle şükranla anıyorum.

Gazi Mustafa Kemal Atatürk ve tüm silah arkadaşlarının ruhları şad olsun.

Ne mutlu Türk'üm diyene🇹🇷🇹🇷🇹🇷🇹🇷

• "Bana umutlarının tükendiğini söyle, sana Türk olduğumu hatırlatayım."

- Mustafa Kemal Atatürk

Çanakkale Savaşı'nda umudu kaybetmemenin önemini gördük. NE MUTLU TÜRKÜM DİYENE 🇹🇷🇹🇷

• 18 Mart Çanakkale zaferi kutlu olsun.

Kahraman şehitlerimizi minnetle anıyorum.

"Ne mutlu Türk'üm diyene"