Şubat Efsanesi

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: /scatisma2::341 /scatisma2::341 /scatisma2::341 /scatisma2::341 /scatisma2::341 /scatisma2::341

• iki hafta önceden 13 şubata dikkat çekmiştim.sistem o doğrultuda ilerliyor,sibirya üzerinden balkanlara sarkacak kuvvetli soğuklar bir süre balkarda kaldıktan sonra rotasını trakya-ve marmaraya çevirecek,sistem balkanlardan geleceği için kuvvetinden fazla birşey kaybetmiyecek,sistem girişi ile önce cephesel ardından ise orta akdeniz üzerinde oluşacak siklon ile marmara ve trakya güzel kar yağışları alıcak sistemin başlangıç tarihi13 şubat(+-2) gibi olacak ardından ise kırm üzerinden tekrar ikinci dalga soğuklar fazla ara vermeden inebilir.

• Hocam çok geçmiş olsun, rabbim şifa versin.
    Ve sistem konusuna gelince de rabbim utandırmasın inşallah.
    Büyük bir hevesle beklemedeyiz, teşekkür ederiz.

• Biz sistem gelecek mi gelmiyecek mi diye düşünürken, Semih Hoca SİSTEMLER geliyor diyor.

O zaman Ateş,,,,, :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana: :gun_bandana:

• Türkiye nin her bölgesi arka arkaya gelecek 3 sistemin en az birinden etkilenir diye düşünüyorum üzülecek bir şey yok Burak hoca sistemin kırıntısı 6 Ocak dedi daha ne olsun

• iki hafta önceden 13 şubata dikkat çekmiştim.sistem o doğrultuda ilerliyor,sibirya üzerinden balkanlara sarkacak kuvvetli soğuklar bir süre balkarda kaldıktan sonra rotasını trakya-ve marmaraya çevirecek,sistem balkanlardan geleceği için kuvvetinden fazla birşey kaybetmiyecek,sistem girişi ile önce cephesel ardından ise orta akdeniz üzerinde oluşacak siklon ile marmara ve trakya güzel kar yağışları alıcak sistemin başlangıç tarihi13 şubat(+-2) gibi olacak ardından ise kırm üzerinden tekrar ikinci dalga soğuklar fazla ara vermeden inebilir.

efsane semih açıklama yaptı kardeş 8 şubat sistem giriyor

• Demek ki neymiş burada yapılan çoğu yoruma kulak asmamak lazımmış bilende konuşuyor bilmeyende Semih hoca sinyali çaktı kar severlere şimdiden hayırlı olsun diyelim, umarım gelecek sistemler kimseyi üzmeden mağdur etmeden unutulmayacak anlar yaşatır hepimize hava-kars323 hava-kars323 hava-kars323 Semih hocaya da geçmiş olsun Allah cc acil şifalar versin.

• Geçmiş olsun ustad. Bu havalar tam hastalık havası dikkat etmek lazım. Boşver sistemi mistemi kendinize dikkat edin geleceği varsa gelir zaten. iyi istirahatler.

• Ayın 8'inde tişört giyecek sıcaklığa ulaşsak bile Semih Hoca kalitesinden düşmez. 4 aydır buradayım bu 4 ayda inanılmaz işler çıkardığını gördüm. Aralık 15-20 Sistemini Kasım ayından bilmesini hala unutamıyorum. O sistemde Hatay'a bile kar yağmıştı. Geçmiş olsun abi. @Efsane-Semih