Konu Dışı [Genel Sohbet]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • siz mi kaçırdınız orayı ben mi konuşulanları yanlış anladım. Adamın demek istediği şey şu Hz.Musa denizi yardı Hz.İsa ölüyü diriltti. HAARP teknolojisi ile ilgilenen adamlar şunu diyor ; madem bunlar yaptı biz de yaparız. Yani adamlar ilahi bir kuvvete inanmıyorlar her şeyi bilimsel olarak yapmaya çalışıyorlar. Sakallı amca bunu anlatmaya çalıştı diye düşünüyorum

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• abd bu dünyanın en büyük düşmanı ALLAH Cezanızı versin sizin bu teknoloji ilerlemez olsaydı yahu bu kafirler ellerindeki teknolojilerle her haltı yapıyor kimsenin sesi çıkmıyor degiştiriyorlar işte ülkenin iklimini o derece teknoloji var bu heriflerin elinde bazı kesimler inanmıyordu neyin kimin ne yaptıgını gayet iyi biliyorum ben sizde araştırın ögrenin HAARP nasıl bişeymiş diye Yeryüzünde hiç olmasaydı keşke şu abd şarlatanları resmen dünyanın gidişatını bozuyor hiç bi ülkede karşı çıkmıyor dur diyemiyor.. ALLAH kahru perişan eylesin sizin gibi imansızları yola getirsin yüce Rabbim ALLAH sizi yok etsin diyorum o derece nefret ediyorum abd dinsizinden..

Einmal editiert, zuletzt von dikiz ()

• abd bu dünyanın en büyük düşmanı ALLAH Cezanızı versin sizin bu teknoloji ilerlemez olsaydı yahu bu kafirler ellerindeki teknolojilerle her haltı yapıyor kimsenin sesi çıkmıyor degiştiriyorlar işte ülkenin iklimini o derece teknoloji var bu heriflerin elinde bazı kesimler inanmıyordu neyin kimin ne yaptıgını gayet iyi biliyorum ben sizde araştırın ögrenin HAARP nasıl bişeymiş diye Yeryüzünde hiç olmasaydı keşke şu abd şarlatanları resmen dünyanın gidişatını bozuyor hiç bi ülkede karşı çıkmıyor dur diyemiyor..

HAARP iklim vs o konularda kesin yorum yapamam ama elbet birgün bunların da sonu gelecek.Ömrümüz yeter mi sanmam ama bu dünya kimseye kalmaz ..

• Allaha and olsun yıkılacak dağlar
    Kuşatılıp kaleler bozulacak bağlar
    Ölenler şehit gazidir sağlar
    Türk'ün üstünde İslam güneşi

Perçinlenip Anadoluya İslam sancağı
    Dalgalansın zirvede Türkün bayrağı
    Korkar mı sandın bozkırın kurdu
    Türkün üstünde İslam güneşi

Efeler diyarı bu baş eğer mi sandın
    Korkuya kapılır kaçar mı sandın
    Ne diyor oğul bir bak andın

Horasandan çıkıp Balkanlara giden
    İslamla şereflenip ölüme koşan
    Cenk etmek için Kafkasları aşan

Kafkaslarda cenk ne kutlu bayramdır
    Karabağ senin içinde ki yarandır
    Oğuz neslisin sen Alaparslan atandır

Korkutmaz seni mezara girmek
    Düğündür sana cenklere gitmek
    Şanlı bayrağı Karabağdan asmak

Vermek mi toprak kahpe soylara
    Adınızı yazarız engin dağlara
    Mıh gibi çaktık bu diyarlara

Allah yar peygamber yoldaştır
    Töre kanun rehber Kurandır
    Adım attığın yer sana vatandır

Hüküm Allahtan kahpelik kuldan
    Ayrılmayasın şu doğru yoldan
    Çıkmaz hainlik Oğuz soyundan

Türk oğlusun Muhammed ümmeti
    Allah aziz kıldı bu şanlı milleti
    At üzerinden melun gafleti
    Türkün üzerinde İslam güneşi

Muhammedin ordusudur böyle biline
    Aman vermez hiç bir zalime
    Şu İslamın kutlu seline
    Kapılıp gitsin üçü beşi

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• arka sayfadaki konusmaya ithafen;
    Az realist olalim. Koskoca Amerika 27li enlemlerdeki kucucuk bir alanda neden 50 60 tane deprem yapma ihtiyaci duysun? Deprem firtinasi kavramini hic duydunuz mu? Deprem firtinalarinda fay takamen enerjisini bosaltana kadar 5 6 siddetinde depremler meydana gelir. 7 ve uzerinse deprem yapma olasiligi yoktur. Ayrica soyle bir yorum gordum amerikaya bela okuyor adam. Yahu madem bela okuyorsun gfs yi severek niye takip ediyorsun? Bela lkumayla olmaz bu isler okuyacaksin kendini gelistireceksin oyle koltugunda uzanip Allah belani versin amerikaaaaa demeyle olmaz.