Futbola Dair Her Şey [2019/20]

 • kilanli hocam bir konuda haklısın. Fenerbahçe orta sahası çok kalabalık, geniş rotasyonlu ama gustavo çok kaliteli oyuncu. Solak orta saha. Gerektiğinde sol stoper de oynuyor. Çok şey katar. Hava topu da alır. Topla ilişkisi de iyidir.

  Sıkıntı gustavo değil sıkıntı plansızlık eğer o geliyorsa jailson ne diye durur.zach oynayacaksa ekici hangi zaman oynayacak zach a bile nadiren sıra gelir Yıl da 3 5 maç oynatmak için ne diye oyuncu alınır.eger plan doğruysa orta saha bi tecrübeli bi genç olmalı.zateb bizi batıran bu al al politakasi

 • Bilmem denk mı geliyor nerde aman kazma dediğim aman alınmasın dediğim oyuncu var fb ozellikle seciyir reyes de yapilan hatanin aynisi yapiliyor nerde gorulmus iki tanr ayni tarz hava topu iyi kesici stoper oynayan takım.kariyere bakılarak né hatalar yapıldı rami 'yi izleyip alan da basıp bi akıl vardır adam hava topu hariç berbattır.ayrica marsilya nin teptiği adamı biz niye bağrımıza basıyoruz.zanka nin yanina hizli stoper lazim brezilya da arajantin de zibil gibi.( figal'verrisimo,ricardo graca,waltee kanneman,alabiliyorsan lucas martinez,) ama hala içi geçmiş futbolcular ve göndermek için kırk takla

 • Trabzon defansı rakibi çok geride karşılıyor, rakibi fazlaca topla oynattırıyor. Bu nedenle bu sezon çok gol yiyebilir Trabzon..

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Sergen Yalçın güzel bir takım kurmuş, tebrik etmek gerek..

  ->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.


  ->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

 • Abdulkadir Ömür kafa golü atarken Malatya defansı ne yapıyormuş acaba?


  Not: Golü izlemedim sadece belkide sahanın en kısası kafa golü atıyorsa bu işte bir gariplik var

 • Tudor'lu Udinese, Milan'ı yendi. Tudor ülkemizde çok gömüldü yok kondisyoner td falan değil adam İtalya'da takım yönetiyor. Bugün tr liginden fatih terim hariç kim İtalya'da takım çalıştırabilir? Tudor'u ileride juventus'un başındada görürüz eminim.

 • bu takim 2 senedir sampiyon oluyor. 2 senedir deplasman fobisi var. 2 senedir kapanan takimlara oyunu acamiyor. bu macta ayni.

  Takımın yarısı Afrika kupasındaydı. Üstüne kamp yediler. Şuan fizik olarak çok yorgunlar. Takımın oturması Ekim başı gibi olur. Orta saha yeni isimler, ön tarafta öyle. İlk defa birlikte oynuyorlar, uyumsuzlar. Nagatomo çok kötü bek. Sol ayak hiç yok. İlk yarının en iyileri nzonzi seri luyindama.