Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Temsilcimiz Cengiz Ünder yine kalite ve yetenek kokan bir gol atmış..

Unfortunately, the media content can not be displayed. The content is no longer available or access is blocked.

• Bunun kol açıklığıyla alakası yok oyuncu kolunu bedenine yapıştırmış ama dirseğiyle topa müdahele edip yön değiştirmesine sebep oluyor, pozisyon penaltı, aslında VAR a bile gerek yok yan hakem o atış kullanılırken çizgidedir ve görür

• Yeni kurala göre oyuncunun elleri arkaya bağlı ise oyuncunun kol açıklığı var tarafından ölçülüyormuş.Buna göre var'dan haber bekledi var oyna dedi.Penaltı verilebilirdi ama başka açıdan göstermediler. Başka açıdan göstrrmeleri lazımdı.

Hocam bence pozisyon net penaltı.Fenerbahçe'ye tartışmalı pozisyon olunca sosyal medyada olay oluyor hakemi hemen dinlenmeye çekiyor tff ki bence bu Fener'in penaltısından daha net pozisyon.

• Lig başındaki performanslar kimseyi yanıltmasın. Takımlar kadroda revizyon yaptılar ve haliyle uyum süreci olacak. Bu süreç içerisinde iyi kötü puan alan takımlar 7-8 hafta sonra kadrosunu oturttuğu zaman taraftarını daha çok etkileyecek oyunu ve skoru elde edecektir. Benim şu aşamada şampiyonluk favorim yok. Ancak bu sancılı süreci en az kayıpla atlatan takımlar ligin geri kalanında kendi aralarında 10. Haftadan sonra şampiyonluk yarışı içinde olacaktır. ( GS, FB, BJK, TS)

• Nzonzi muazzam oyuncu. Ligin çok çok üstünde. Ücretsiz kiraladık. Seneyede kiralanabilir. Fizik, oyun görüşü, pas kalitesi, pozisyon alması, alan kalması hepsi A class. Çok net transfer başarısı.

• pozisyon penaltidir veya degildir. sosyal medyaya cok takilmamak lazim. herhangi bi pozisyona penalti diyenler ayni pozisyon kendi takimi yapsa degil der. ( bu mactaki pozisyondan bagimsiz hepimiz adina konusuyorum).

• Bizim takımın genetiğindemi var bu durum anlayamıyorum atıyorsun golü hop yaslan geri.Rakip zaten gol yiyene adar kapalı kaldı eşitliği bulmak içinde mutlaka açık verecekti gitsene üstüne...

Hücum maç kazandırır,savunma şampiyonluğu

Micheal Jordan-