Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Geçen sene Rizespor maçından sonra yazılanları tekrar bir okudum da bakalım; o gün şike yapıldı dahi yazılan mesajlar bugün yazılacak mı??

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Bu arada özlenen Fenerbahçe kesinlikle geri dönmüş. :D

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Bu arada Denizlispor'dan sonra lige veda eden 2. takım Antep oldu benim gözümde. Süper lige hiç hazır değiller, geçmiş olsun.

• Fenerbahçe taraftarı sakın aldanmasın. 5. Dakika da aldıkları penaltı sayesinde gazişehir'in maç psikoloji gitti. 3 penaltı olunca iyice oyundan koptular. 5-3-2 defansif bir anlayışla oynuyor gazişehir. Fenerbahçe iyi ama sanıldığı gibi çok iyi değil. Eksiklikleri çok belli. Ama 3 penaltının 2'si net bir şekilde penaltı değil. 2. Penaltı tartışılmaz net penaltı. Ama ilk penaltı rezillik. Kruse çok iyi aldattı. Hakem vara rağmen izlemedi.Bu arada sadece penaltılar değil hakem genel olarak çok kötü yönetiyor. Aşırı oyunu kesiyor. Faul olmayan şeylere bile faul veriyor. Ligde bu tür hakemler olduğu sürece istediğiniz yıldızı getirin kalite artmaz. Net şekilde yabancı hakemler lazımdı. Hem bizimkileri eğitirdi.

• Emre Belözoğlu... :love:<3

-

• Bu arada Denizlispor'dan sonra lige veda eden 2. takım Antep oldu benim gözümde. Süper lige hiç hazır değiller, geçmiş olsun.

Denizli için emin değilim ama Antep için size katılıyorum hocam. Tabiki takımım galip durumda olduğu için keyifliyim, hele de geçen sezon ki acılarımızdan sonra, fakat bu performans ben dahil, hiçbir Fenerbahçeli yi aldatmasın, Antep vücut olarak süper ligde ama kafa 1. Ligde kalmış bir görüntü çiziyor.

Bir paragrafta Emre Belözoğlu na açmak istiyorum. Karakter olarak çok kızdığım oldu ama şu yaşta şu performans, gerçekten takdire şayan:hfyeni (25):

• Emre Belözoğlu... :love:<3

-

Hocam allah aşkına ilk pozisyon nasıl penaltı ya?

• Fenerbahçe’nin nasıl bir futbol ortaya koyacağını Başakşehir ve Trabzonspor maçlarında göreceğiz. Antep kadroyu görünce bu topçuları nereden almışlar dedim. Gidecek listesinde başa yazdım onları.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Denizli için emin değilim ama Antep için size katılıyorum hocam. Tabiki takımım galip durumda olduğu için keyifliyim, hele de geçen sezon ki acılarımızdan sonra, fakat bu performans ben dahil, hiçbir Fenerbahçeli yi aldatmasın, Antep vücut olarak süper ligde ama kafa 1. Ligde kalmış bir görüntü çiziyor.

Bir paragrafta Emre Belözoğlu na açmak istiyorum. Karakter olarak çok kızdığım oldu ama şu yaşta şu performans, gerçekten takdire şayan:hfyeni (25):

Hocam Emre 10 yaş küçük olsa ligi sallar, o kadar diyorum. Süper bir ayak...

• Her hafta bu yorumlari gorecegiz herhalde, Fenerbahce macini Galatasaraylilar yorumluyor:))))

Vedat Muriq iyi transfer, Fenerbahce ön hatti bu ligte her takima gol atar, ancak geri 4 lu maalesef zayif hala o bolgeye transfer lazim..

• Her hafta bu yorumlari gorecegiz herhalde, Fenerbahce macini Galatasaraylilar yorumluyor:))))

Vedat Muriq iyi transfer, Fenerbahce ön hatti bu ligte her takima gol atar, ancak geri 4 lu maalesef zayif hala o bolgeye transfer lazim..

Fanatik bir şekilde yorumlamıyoruz. Futbol severler olarak yorumluyoruz yanlış bir şey mi var? Gs'yi GS FB'yı FB yorumlucak diye bir kural mı var? Bazen çok acımasız ve fanatik oluyorsun hocam. Rize maçındaki penaltı günü burada yaygaralar kopmuştu. Şu ilk penaltı her şeyden daha skandal. Kaldı ki kötü yorum bile yapmıyoruz.