Futbola Dair Her Şey [2019/20]

• Ben şu konuda sana hak veriyorum hocam. Hasan şaş.Ben galatasaraylı olarak kendisi ne kadar hizmet etsede teşekkür edilmeli ve yollar ayrılmalı. Hiçbir teknik, taktik özelliği olmayan çirkef biri. Yarın öbür gün fatih terim gitse takımı hayatta yönetemez. Yaptığı hareketler antrenörlere göre yakışan hareketler değil. Bu arada Fenerbahçe lafı örnekten ibaretti. Ben tekrar fatih terim haklı demiyorum suçlu kesinlikle suçlu yapmaması gereken hareket. Kendini kontrol edebilmeli ama tahrike karşı gelemiyor. Adanalı damarı ağır basıyor.

Boşver hazımsızlık var fatih terim türkiyenin en iyi teknik direktörüdür

• Boşver hazımsızlık var fatih terim türkiyenin en iyi teknik direktörüdür

neyin hazımsızlığı yahu yazılanı niye okumuyorsunuz? benim kendi cümlem içerisinde bile yer vermişim türkiyenin en iyi teknik direktörü diye.. Gözünüzü seveyim biraz eleştiriye açık olun..

• Ben şu konuda sana hak veriyorum hocam. Hasan şaş.Ben galatasaraylı olarak kendisi ne kadar hizmet etsede teşekkür edilmeli ve yollar ayrılmalı. Hiçbir teknik, taktik özelliği olmayan çirkef biri. Yarın öbür gün fatih terim gitse takımı hayatta yönetemez. Yaptığı hareketler antrenörlere göre yakışan hareketler değil. Bu arada Fenerbahçe lafı örnekten ibaretti. Ben tekrar fatih terim haklı demiyorum suçlu kesinlikle suçlu yapmaması gereken hareket. Kendini kontrol edebilmeli ama tahrike karşı gelemiyor. Adanalı damarı ağır basıyor.

bak sorunda bu zaten bunun Galatasarayı Fenerbahçesi Beşiktaşı yok, bu insanlar Türkiye futbolunun top adamları yani en üst seviyede bunu yaşamış insanlar ama bu hareketler yakışmıyor. Bunu Fenerbahçeli yapsın buyrun buradayım her zamanda yazarım

• bak sorunda bu zaten bunun Galatasarayı Fenerbahçesi Beşiktaşı yok, bu insanlar Türkiye futbolunun top adamları yani en üst seviyede bunu yaşamış insanlar ama bu hareketler yakışmıyor. Bunu Fenerbahçeli yapsın buyrun buradayım her zamanda yazarım

Ersun Yanal'ın da yaptıklarını çok iyi biliyoruz biz. Sen hic merak etme :)

• Ersun Yanal'ın da yaptıklarını çok iyi biliyoruz biz. Sen hic merak etme :)

ne güzel bildiğinizde eleştirirsiniz buda çok doğal, herkes eleştriye açık olduğu sürece sıkıntı yok, Fatih Terimde hata yaptığında eleştirilir Ersun Yanalda

• Basında geçenlere göre Fenerbahçe brahimi ve balotelli'ye teklif yapmış. İkiside bonservissiz şuan. Balotelli'ye Türkiye de süreklilik sağlar mı bilmiyorum ama brahimi Türkiye de geldiği takıma çağ atlatır. Fenerbahçe seneye şampiyon kadro kurmak istiyorsa direk brahimi'yi almalı. Forvet için boşta duran Max kruse olursa balotelli'den daha çok katkı sağlar. Bu fırsatları kaçırmamalı.

• Söz transferden açılmışken Babel transferini çok başarılı buluyorum, Beşiktaşta en beğendiğim oyuncuydu. Bu futbolcu yeri geldiğinde forvet bölgesinde de sırıtmıyor, tecrübeli ve ligi tanıyor, diğer adı geçen Deniz Türüç te ayağı düzgün bir oyuncu seneye elbet ihtiyaç olacak bu tür oyunculara..

• Sivasspor'da oynayan Barça'dan kiralık Douglas ile anlaşmışız gayet yerinde bir transfer. Galatasaray artık transferlerini son güne bırakmayacak . Fatih hocada taktım diyor Avrupa'ya hadi hayırlısı bakalım

Beklentiyi minimalize etmek karamelize etmekten daha iyi eğer karamelize edersen gördüğün şey seni mutlu etmeyebilir,minimalize edersen en ufak şey seni mutlu edebilir.

• Brahimi'yi herhangi bir Türk kulübüne yedirmezler gibime geliyor, çok büyük paralar verilirse belki ama onuda verecek durum kimsede yok. Mali tablolar ortada.

->Everyone you meet is fighting a battle you know nothing about. Be kind. Always.

->Karşılaştığın herkes hakkında hiçbir şey bilmediğin bir savaşta savaşıyor. Nazik ol. Her zaman.

• Fatih hoca ile Galatasaray 9 sezonda 8 sampiyonluk yasamis, Abdurrahim Albayraklada 6 da alti..Muhtesem bir istatistik, tarafli tarafsiz herkes Albayrak gibi yoneticiyi kulubunde ister,Galatasaraylilar bu konuda cok sansli, adam maddi manevi herseyini veriyor kulube..

• Fetö kumpas davalarından olduğu ortaya cikan ve dönemin Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım ile spor dünyasının tanınmış birçok isminin hapis cezasına çarptırıldığı "futbolda şike davası"nda onama kararı veren eski Yargıtay 5. Daire üyesi Mesut Kundakçı Fetö üyeliğinden 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kararın verildiği gün ne kadar manidar :) gerçekler er yada geç ortaya çıkar

• Fetö kumpas davalarından olduğu ortaya cikan ve dönemin Fenerbahçe Spor Kulübü başkanı Aziz Yıldırım ile spor dünyasının tanınmış birçok isminin hapis cezasına çarptırıldığı "futbolda şike davası"nda onama kararı veren eski Yargıtay 5. Daire üyesi Mesut Kundakçı Fetö üyeliğinden 12 yıl hapis cezasına çarptırıldı.

Kararın verildiği gün ne kadar manidar :) gerçekler er yada geç ortaya çıkar

Bide GALATASARAYA diyorlar fetocu gelde sinir olma herkez gerçekleri biliyor :))