Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Türkiye’nin Avrupadaki ve ligdeki en başarılı kulübü olduğundan şüphe edilemeyecek kadar rakipleriyle arayı açan Galatasaray’ı kutluyorum

Dilerim bu yıl Avrupa’da yüzümüzü gerçekten güldürürler

Kümede kalmayı garantileyen Kendi takımımı da orajdan aşağı bir şok kurtarmaz demeden geçemeyeceğim

• 22. Şampiyonluğumuz hayırlı olsun tüm Galatasaraylılara. Sezona damga vuran Fatih Terim hocamızın 8’de kapanır 18’de sözü oldu ve bugün ne kadar büyük bir hoca olduğunu tekrar gördü tüm dünya. Galatasaray bugün sadece bir rakibini yenmedi karşısına çıkan tüm engelleri aşıp şampiyonluğu kazandı. Keyifli kutlamalar tüm Galatasaraylılara.

Bir gönüllünün yüreğinden daha güçlü bir yürek yoktur.

• Fenerbahçe Erzurumsporu deplasmanda 1-0 yendi, bana göre sürpriz oldu ben açıkçası Erzurumun galibiyetini bekliyordum. Bu galibiyetle son hafta dip taraf alev alır. Umarım hakem hatası olmadan bileklerinin gücüyle oynarlar ve hakeden ligte kalır, kalmasını istediğim takımsa Göztepe, bir izmir temsilcisinin ligte olmasını her zaman istemişimdir..

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Erkan zengin denen zat 30 küsur yaşına gelmiş lakin hala adam olamamış her takımda aynı çirkeflik aynı şekilde karagümrük ç taraftarıda öyle .

2 Mal editiert, zuletzt von Berkay4535 ()

• Sakaryaspor Karagümrük finali en efsane finallerden birisine aday. Taraftarlar açısından çıkabilecek olaylar açısından hangi açıdan bakarsanız bakın çok iyi final olacak.

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Şu olayı Ersun Yenal yapsa günlerce konuşulur, ama söz konusu Fatih Terim olunca herkes sus pus;

http://www.ajanshaber.com.tr/f…1rRl0Y4A1tv2CBaCrijxNeVs8

Zaten konuşuluyor? Spor haberlerine, twittera bakın. Lakin burada tek suçlu terim değil. Robinho golden sonra orta parmağı göstererek hakaret ediyor ve Orhan ak fatih terim ve Galatasaray'a sövüyor. Olaylara tek taraflı bakmayın. Bu ülkede volkan Demirel, volkan babacan habercileri dövdü kimse konuşmadı? Abdullah Avcı, Adem Büyük'ü dövdü kimse konuşmadı? İşiniz gücünüz fanatizm ve algı. Ersun Yanal şampiyonluktan etmişti bizi bence bunu konuşun.Bu arada kesinlikle fatih Terim'i savunmuyorum. Yaptıkları kesinlikle yanlış. Türkiye ' nin en iyi tdsine yakışmıyor. Örnek alınması gerekirken böyle yanlışlar yapıyor. Ama böyle şampiyonluk maçında sizi tahrik etsinler sakin kalamazsınız. Tarafsız olun.

Mustafa Kemal ATATÜRK 1881-19∞

Einmal editiert, zuletzt von sura16 ()

• sura16 haftalarca burada neler konustunuz, birakinda Fatih Terimde elestirilsin, ayrica benim burada Volkani vs elestirmedigimi nerden biliyorsunuz?

Fatih Terim bu ulkede marka olmussa tahriklere gelmeyecek vurur hareketi filan yapmayacak bunun algiylada alakasi yok, yasi 65 olgun davranip yerinde duracak, fanatizm ve alginin dibine kadar yaratan ve yasatan senin gibi taraftarlar maalesef.

Madem gazetelerde twitterda bu kadar konusuluyor ben niye burada yazan paylasan gormedim? isinize gelince taraf oluyoruz, he yavrucum he bebegim sen beni taraf olmakla suclamaya sabaha kadar devam edebilirsin,ben nasilsa taraf penceresinden bakmadigimi biliyorum

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Ya nasıl tahriklere gelmeyecek bu kadar basit mi gerçekten? Şurada Fenerbahçe adına iki zıt şey yazsak höp diye üstüme zıplıyorsun bu yazıda bile bana karşıt yazıyorsun hocam. Sen ben burada küfürsüz konuşurken tahrik oluyoruz. Şampiyonluk maçı küfür ediyorlar ve el hareketi çekiyorlar tabi ki tahrike gelir. Ayrıca gol yemiş. Niye paylaşmıyorsunuz diyorsun da o zaman hocam sende paylaş emre belezoğulunu. Maçta gerginliğin çıkma sebebi bu arkadaş. Golden sonra topu direk tribüne dikti.Görevini yapınca 30 dakika sahadan kaçtı. Bakın ben tekrar söylüyorum fatih terim ' in yaptıkları kesinlikle yanlış. Kendisine yakışmayan hareketler. Ama olaya tek taraflı bakmayalım.

• Yahu yillarca deplasman oraya buraya gideceksin Turkiyenin en deneyimli teknik direktoru olacaksin, sampiyonluk macinda kendi sahanda oynuyorsun sakin kalacaksin bu kadar basit.Fatih hocanin titrine yakisan orada sakin kalmasidir. Hasan Şaşlari Umit davalalari demiyorum bile.

Emre Belozoglunu kim yetistirdi Allah askina, bu adamin elestrilecek tarafi kalmadi ki benim gibi herkesde biran once jubile yapsada rahatlasak diyordur. Hala taraf diyorsunda buarada herkes herseyi yaziyor elestrilebilirken bu olayda gundeme gelebilir bunda ne var anlayamadim.

Tekraren belirtiyorum ben taraf degilim taraf olsam burada her hafta neler yazardim neler..

• Ben şu konuda sana hak veriyorum hocam. Hasan şaş.Ben galatasaraylı olarak kendisi ne kadar hizmet etsede teşekkür edilmeli ve yollar ayrılmalı. Hiçbir teknik, taktik özelliği olmayan çirkef biri. Yarın öbür gün fatih terim gitse takımı hayatta yönetemez. Yaptığı hareketler antrenörlere göre yakışan hareketler değil. Bu arada Fenerbahçe lafı örnekten ibaretti. Ben tekrar fatih terim haklı demiyorum suçlu kesinlikle suçlu yapmaması gereken hareket. Kendini kontrol edebilmeli ama tahrike karşı gelemiyor. Adanalı damarı ağır basıyor.

• Ben şu konuda sana hak veriyorum hocam. Hasan şaş.Ben galatasaraylı olarak kendisi ne kadar hizmet etsede teşekkür edilmeli ve yollar ayrılmalı. Hiçbir teknik, taktik özelliği olmayan çirkef biri. Yarın öbür gün fatih terim gitse takımı hayatta yönetemez. Yaptığı hareketler antrenörlere göre yakışan hareketler değil. Bu arada Fenerbahçe lafı örnekten ibaretti. Ben tekrar fatih terim haklı demiyorum suçlu kesinlikle suçlu yapmaması gereken hareket. Kendini kontrol edebilmeli ama tahrike karşı gelemiyor. Adanalı damarı ağır basıyor.

Boşver hazımsızlık var fatih terim türkiyenin en iyi teknik direktörüdür

• Boşver hazımsızlık var fatih terim türkiyenin en iyi teknik direktörüdür

neyin hazımsızlığı yahu yazılanı niye okumuyorsunuz? benim kendi cümlem içerisinde bile yer vermişim türkiyenin en iyi teknik direktörü diye.. Gözünüzü seveyim biraz eleştiriye açık olun..

bak sorunda bu zaten bunun Galatasarayı Fenerbahçesi Beşiktaşı yok, bu insanlar Türkiye futbolunun top adamları yani en üst seviyede bunu yaşamış insanlar ama bu hareketler yakışmıyor. Bunu Fenerbahçeli yapsın buyrun buradayım her zamanda yazarım

• bak sorunda bu zaten bunun Galatasarayı Fenerbahçesi Beşiktaşı yok, bu insanlar Türkiye futbolunun top adamları yani en üst seviyede bunu yaşamış insanlar ama bu hareketler yakışmıyor. Bunu Fenerbahçeli yapsın buyrun buradayım her zamanda yazarım

Ersun Yanal'ın da yaptıklarını çok iyi biliyoruz biz. Sen hic merak etme :)

• Ersun Yanal'ın da yaptıklarını çok iyi biliyoruz biz. Sen hic merak etme :)

ne güzel bildiğinizde eleştirirsiniz buda çok doğal, herkes eleştriye açık olduğu sürece sıkıntı yok, Fatih Terimde hata yaptığında eleştirilir Ersun Yanalda