Futbola Dair Her Şey [2019/20]

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Kadıköyde kazanma hayali kurmak 2000 yılından beri devam ediyor artık yetmedimi :) En iyi sonuç berabere olur Galatasaray açısından.

• ben beraberliğe razıyım. o stad büyülü okunmuş stad başka açıklması olamaz :)) en iyi kadromuzda, en mükemmel sezonumuzda ve fenerin en kötü senesinde bile yenildik. yapacak birşey yok.

• besiktas rotasyon yapmış. tolga necip mustafa falan var kadroda. rotasyon yapmasi gereken munihti sanirsam. muller levandovski ribery alaba martinez. vidal hummels hepsi kadroda..

• Beşiktaş eleyemeyeceği bir takımla eşleşti gönül isterdi son 2 senedeki kura şansı bu gruptan çıktığında da olsun ama olmadı canları saolsun. Ülkemizi temsil ettiler.Ülkemizi her temsil eden takımın desteklenmesi dileğiyle..

Buarada birazdan haftasonu tahmin yarışmasını açacağım:)

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• hem beşiktaşı hemde bayern münihi tebrik ederim. biz lige döndük şampiyonluk yarışına odaklanacağız. şampiyonlar ligindede bayern Münih inşallah kupayı alır

• Fair play çerçevesinde güzel iki maç oynadık bayernle. Bizden çok üstünler, umarım ülke takımlarımız da yakın gelecekte bu seviyeye çıkabilirler. Vodafone parkta muhteşem atmosfer vardı. Her yerim ağrıyo desem abartmış olmam. Bayern seyircisinide kutlamak gerek. Ben onların oturup maç izleyeceklerini düşünmüştüm ama 90 dakika takımlarını desteklediler.

Bize yaşattığı bu güzel avrupa macerası için takımıma minnettarım.

Kolaylaştırınız, güçleştirmeyiniz; sevindiriniz, nefret ettirmeyiniz. Hz. Muhammed (S.A.V)

• Maçı yeni izledim.Tebrikler Beşiktaş.Ama şunu da söyleyeyim Gökhan-Caner ikilisi bitikler.Daha doğrusu bjk kadrosuna seviyeleri yetmiyor.Seneye bunların yerine Adrianoyu kaliteli yedek olarak tutup 2 transfer yeterli olacaktır...

soru-isareti(1).jpgBir ihtimal daha var...

• Maçı yeni izledim.Tebrikler Beşiktaş.Ama şunu da söyleyeyim Gökhan-Caner ikilisi bitikler.Daha doğrusu bjk kadrosuna seviyeleri yetmiyor.Seneye bunların yerine Adrianoyu kaliteli yedek olarak tutup 2 transfer yeterli olacaktır...

Fenerbahçe'de oynayacaklarını oynadılar. birisi 33 diğeri 30 yaşında. Caner ezelinden hantal birisi sadece ortalarını seviyordum. Gökhan gene dripling atan şutu ortası olan biriydi ancak yaşlandı beşiktaşın belki de Fenerbahçe'den daha çok beke ihtiyacı var.

• Bu hafta oynanacak 2 önemli maç için skor tahmin yarışması başlamıştır:

F.bahçe-G.saray

M.Başakşehir-Beşiktaş

Her maçın skorunu bilene 2000 HF puanı verilecektir. Maçlar başladıktan sonra yapılan tahminler geçersizdir. Bol şanslar

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN