Karalama Tahtası

Meteorolojik Model Güncelleme Saatleri
06:30-08:15 (GFS Sabah)
09:00-10:00 (ECMWF Sabah)
12:30-14:15 (GFS Öğlen)
18:30-20:15 (GFS Akşam)
21:00-22:00 (ECMWF Akşam)
00:30-02:15 (GFS Gece)
  • Ceset diye rumuz mu olurmuş ya

Kimdir ne yazmıştır bilmiyorum ama öyle bir nik seçebilen birinden pek hayırlı yorum beklenemez

Atmosfer Allah’ın emriyle hareket eden çok kompleks, muazzam kaotik , süprizlere çok açık , mucizevi bir yapıdır ve bunu bilemeyecek kadar cahil olanların atmosfer bilgisi de sevgisi de olamaz ve varmış gibi yapmaları da tamamen sahtedir

Tıpkı burada açtıkları sahte hesapları ve kişilikleri gibi ..

• Ceset diye rumuz mu olurmuş ya

Kimdir ne yazmıştır bilmiyorum ama öyle bir nik seçebilen birinden pek hayırlı yorum beklenemez

Atmosfer Allah’ın emriyle hareket eden çok kompleks, muazzam kaotik , süprizlere çok açık , mucizevi bir yapıdır ve bunu bilemeyecek kadar cahil olanların atmosfer bilgisi de sevgisi de olamaz ve varmış gibi yapmaları da tamamen sahtedir

Tıpkı burada açtıkları sahte hesapları ve kişilikleri gibi ..

Niye o nick biliyor musun hocam ölmüş ağlayanı yok tekrar canlanmış:P

Bugün çok keyifliyim hocam gün boyu durdu durdu vurdu dekler. Vallahi özlemişim.

• Bahar gelince yaz gelince kemik tayfa kalır buralarda. Troller zaten inlerine çekilir kışın gelmesini bekler .

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• Tarihler boyu anadolunun sıcak denizler olarak adlandırılması boşuna değil. Rusya ve sibiryayı kış götürüyor burda bişey yok. Yılda 3-4 dişe dokunur sistem alıyoruz hepsi o kadar. Gelecek yıla yaa nasip artık.

• Sanırım Semih hocanın işleri şu sıralar yogun. Yoksa mart ile ilgili bilgi verirdi. Mart inşallah yağış açısından iyi olur ülkemiz adına :)

İğneleme mi sezdim ben burada sanki sanki...

Ulu önderimiz, ebedi ve ezeli liderimiz, alemlerin sultanı Hz.Muhammed Mustafa (SAV)'ya salat ve selam olsun.

• 2019-2020 kışını artık kapatabiliriz CFS tam olarak 6750.saatde daha aralık başında yazı getirmiş yok artık ya =O

:boat:hava-gunes11

cfs-2-6750.png?06

2019-2020 kışıda kötü geçerse sezon sonu HF üyeler(temsili):hfyeni (18):

• Forumda kuş uçmaz kervan geçmez havası var.

yogun bir kis donemi gecti her sene mart-nisan arasi bu olur hepimiz yorulduk ancak bu forum basibos kimse yazmiyor demek degil gayette aktifiz,orajlarla beraber dahada aktiflesir

VATAN NE TÜRKİYE’DİR TÜRKLERE NE TÜRKİSTAN VATAN BÜYÜK VE MÜEBBET BİR ÜLKEDİR TÜRKLERE TURAN

• Kıyı ege olarak bomboş geçen bir kıştan sonra bari oraj takibi yapsak desek de, ufukta yağış gözükmüyor. Üstelik orajın en çok yaşandığı bölgelerdeniz.Kışın ortasında 25 dereceyi gören yerler oldu. Şubat ayında gıdım yağış alamadık neredeyse. Azor yükseldi yükseldi de bir tane sistem indiremedi. Tabi haliyle yüksek basınç etkisiyle kuraklık hat safhaya çıktı. Böyle kurak-ılık havalar devam ederse Ocak ayında aldığımız rekor yağışlar pek dayanmayacak.

• Aslında modellerin ay ortası icin öngörmeye başladıkları salınım ic kesimlere kar yapabilir. Bir istanbullu olarak anadoludaku kardeşlerimizin kar alması beni mutlu eder