Karalama Tahtası

• ya kış bitmiş sistem bekliyoruz 15 ocak geçti 15 şubatta geçti haybeden ümitlenmeye gerek yok kartepe 1 saatlik uzaklıkta hafta sonu kartepedeyim....

• Ecm 240 satte verdiği çıktı düzelmelerle ülke sistemi olabilir. Daha iyi olabilir yani. Umarım bu sezon güzel bir kapanış yapar. Efsane olsun istiyoruz ama 10 cm görsem yetecek bana şahsen.

• Arkadaslar mod olarak tum yorumlara bakiyorum ve okuyorum ancak bazi uyelerde soyle bir algi var,bizim sitemizi guncel tutmak gibi bir derdimiz yok hicbir zamanda olmadi, bu boş dusunceden kurtulun, forumumuzdaki yazar arkadaslarimizda bizler gibi kar sevdalisi onlarda kar yagsin istiyor ancak burda 2012 den beri uye olan ben defalarca yazarlarin sistem gelmiyor kar olmayacak laflarini okudum tersinide okudum.Adi ustunde tahmin tutabilirde tutmayabilirde bu sekilde degerlendirmek lazim..Elestiriye acik degil denilen forumda her yazara elestri yapilir yapiliyor ve yapilacak ancak elestiriye ve elestirene bakmak lazim, ayrica Kandilliyi basarili demek icin daha onceki tahminlerinede bakmak lazim.

Bir diger hususta nasil siyrilirim bu durumdan lafi, kimsenin birseyden siyrilmaya calistigi yok her yazar kendi konusunda gerekli aciklamalari yapiyor yapmistir.

Nacizhane boşa konusup gundem olusturmayalim, havaforumun son 3 senede kat ettigi yolu kimse goz ardi edemez.Bu forumun hem genel kultur hemde meteoroloji alanindaki ogretici yonunu zaten soylemiyorum bile..

• İki yıldır efsane sistemler koptu Avrupa veya bizim için

2017: Godzilla

2018: Kırıntısı bile iş yapan yüce BFTE

2019'da geçtiğimiz iki yıldakilerle yarışacak bir salınım ne bize ne Avrupa'ya henüz uğramadı, son bir ayımızda bakalım neler göreceğiz ufukta bir şeyler var.

• Efsane-Semih hocam gelecek efsane için 17 Şubat civarında demiştiniz. Sessizce beklemedeyim. Durum nedir? Modellerde her zamanki gibi daha ileri tarihlerde bir şeyler veriyor yine; ama sizin öngördüğünüz günlere odaklıyım. Çok bir zaman kalmadı, düşünceniz nedir?

• Efsane-Semih hocam gelecek efsane için 17 Şubat civarında demiştiniz. Sessizce beklemedeyim. Durum nedir? Modellerde her zamanki gibi daha ileri tarihlerde bir şeyler veriyor yine; ama sizin öngördüğünüz günlere odaklıyım. Çok bir zaman kalmadı, düşünceniz nedir?

Ozellikle gfs yorumlamalari sayfasinda yaziyorum surekli.pespese 2 3 sistem beklentim var.modellerde de gozukuyor. yarin aksam konu acabilirim.