Sorularınızı ve görüşlerinizi bu başlık altından bizlere iletebilirsiniz.


 • Site ile ilgili sorularınızı (meteorolojik sorular değil) ve görüşlerinizi bu başlık altından cevap yazma şeklinde bizlere iletebilirsiniz.

 • Ben çocukken zamanını tam hatırlamıyorum ama sanırım 1973,1974,1975 yıllarından birinde olsa gerek sıcak bir ağustos günü öğleden sonra sıcaklık Istanbul'da aniden 30 dakika içinde 10-15 derece düştü.Birde poyraz fırtınası çıktı.Meteorolojik olarak ne olmuş olabilir bilmek isterdim.
  Geçmiş sistemlere mi yazmalıydım?Sorumda geçerli bu arada.

 • Konularımıza özel zırh getirilsin,mesala benim yaptığım bir tahmin çok cevap alırsa üst konuya tutturulsun çünkü bir yazı yazıyoruz en az 15 kişi cevap yazması gerekirken sadece 5-6 kisi yazma ihtiyacı hissediyor. o yüzden bu konuda derhal bir çözüm bulunulursa sevinirim bir eski üye olarak her konumda dalga geçilmekten tepki almaktan sıkıldım artık bizimde beğenilmeye hakkımız olmalı bence.neyse teşekkürler..

  Kocaeli Mekan 41
  İstanbul Memleket 34  Yaza veda ediyoruz sonbahara merhaba şimdiden..  karsever ugur

  Edited once, last by karsever ugur ().

 • karsever ugur pid='89584' dateline='1392151771' wrote:

  Konularımıza özel zırh getirilsin,mesala benim yaptığım bir tahmin çok cevap alırsa üst konuya tutturulsun çünkü bir yazı yazıyoruz en az 15 kişi cevap yazması gerekirken sadece 5-6 kisi yazma ihtiyacı hissediyor.bu konuda bir çözüm bulunulursa sevinirim bir eski üye olarak her konumda dalga geçilmekten tepki almaktan sıkıldım artık bizimde beğenilmeye hakkımız olmalı..


  Tahminlerinizi merakla ve heyecanla takip ediyorum. Olabilir değerli konuları üstte tutturmak gibi bir proje. Alay edenleri bildirin öm ile gerekeni yapalım.

 • ultrAslan pid='92921' dateline='1394658459' wrote:

  hiç bir yerde konu açamıyorum her üyeye böylemi ?


  Sadece HF Üyeler ve Yetkililer konu açabilirler bunun için HF Üye olmak gerekir.
  Henüz HF Üye alımları yok sanırsam :) .