Son Bahara Adım Adım

• 12 Eylül cumartesi günü atmosfer çok hareketli olacak gibi...

Skew-t grafiğinde Atmosferin yüksek kararsızlığı ve yaygın Fırtına kütleleri gözlemlenmektedir.

Gök gürültülü sağanak yağışlar , dolu hatta ve hatta kararsızlık biraz daha artar ise hortumlar bile gözlemlenebilir...

• Dün gfs 18 Z çıktısında hortum çok rahat oluşurdu
    3000 civarı cape değeri vardı .

• Eline saglik.ahmet ustam..

Sistem cok guclu.benimde beklentim sistem son anda bir surpriz yapmazsa istanbulun kuzey ilceleri ile bati karadenizde kuvvetli yagislar gorulecek.

Ozellikle sakarya zonguldak bartin arasinda Can ve Mal kaybı riski var !

• 20 sinden sonra ne var ne yok inecek.

Inşallah ama 12 si ve 18 inde gözüken sistemlerin güneye inmemesi hevesimizi kırdı.basra hemen öyle cekilmeyecek gibi gözüküyor.izlanda ve iskandinavya da ise a.b lerin kuvvetini arttirmasi y.b larida bize dogru yayma riski var gibi ne dersiniz

• Inşallah ama 12 si ve 18 inde gözüken sistemlerin güneye inmemesi hevesimizi kırdı.basra hemen öyle cekilmeyecek gibi gözüküyor.izlanda ve iskandinavya da ise a.b lerin kuvvetini arttirmasi y.b larida bize dogru yayma riski var gibi ne dersiniz

Her gelen sistem bir sonraki gelecek sistemin onunu aciyor.siz basranin ekimde guclu olup sistemleri kestigini gordunuzmu.son gunlerini yasiyor artik.rahat olun.

• Her gelen sistem bir sonraki gelecek sistemin onunu aciyor.siz basranin ekimde guclu olup sistemleri kestigini gordunuzmu.son gunlerini yasiyor artik.rahat olun.

Yok tabiki ekimde etkisi kalmaz ama eylül ü biraz etkileyecek duruyor. Tabi bu seferde azor etkili olmazsa.gecen sene bol yağışli eylül u görünce bu senede canimiz cekti.bu arada her mevsimdeki olumlu bakış aciniz insanlari rahatliyor.

• Eylül ayı boyunca sıcaklıklar normaller biraz üstünde gerçekleşecek ay boyunca ciddi bir sistem hızlı sıcaklık düşüşü görünmüyor,ve zor,yerel yağışlar görülecek.

Dünyanın en yüce tahtına çıksanızda, oturacağınız yer kıçınızın üstüdür.